Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Káva / Čaj Your Tea Sex Tea

Your Tea Sex Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. P...

Your Tea Sex Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní bylinná směs Sex Tea nahradí veškerá afrodiziaka a nevyrovná se ani půl tuně ústřic. Zvyšuje libido, zlepšuje krevní oběh, podporuje ledviny a celkově zlepšuje náladu.. :) Zelený čaj s příměsí kořene ženšenu a lékořice, plodů cicimka čínského a zárazy. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 100 g (40 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

519 Kč

Káva / Čaj Your Tea Skin Magic Tea

Your Tea Skin Magic Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čis...

Your Tea Skin Magic Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní čajová směs Skin Magic Tea napomáhá problematické či atopické pokožce k vyčištění a zbavení toxinů, podporuje správnou funkci trávení a tím léčí pokožku zevnitř. Čínský červený čaj s příměsí kořene lékořice, květu jasmínu, aloe vera a jader lotusových semen. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 150 g (60 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 13 x 8,5 cm.

649 Kč

Káva / Čaj Your Tea Sleep Tea

Your Tea Sleep Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým....

Your Tea Sleep Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní bylinná směs Sleep Tea zlepšuje kvalitu spánku, odbourává úzkost, zklidňuje mysl a hydratuje tělo. Černý čaj s příměsí ženšenu, růže, čínské bylinky bulbus lilii, která zvlhčuje plíce, čistí a zklidňuje srdce, plodů cicimka čínského, kořene lékořice, květů lotusu a levandule. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 100 g (40 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

519 Kč

Káva / Čaj Your Tea Tiny Tea - 14 Day

Your Tea Tiny Tea - 14 Day - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej ...

Your Tea Tiny Tea - 14 Day - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní čajová směs Tiny Tea napomáhá k redukci tuku, nadýmání a zadržování vody. Oolong čaj s příměsí plodů hlohu, ječmenných klíčků, mandarinkové kůry, semen kasie, ředkviček a lotusových květů. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 105 g (42 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

649 Kč

Káva / Čaj Your Tea Tiny Tea - 14 Day (Gluten Free)

Your Tea Tiny Tea - 14 Day (Gluten Free) - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a u...

Your Tea Tiny Tea - 14 Day (Gluten Free) - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Bezlepková přírodní čajová směs Tiny Tea napomáhá k redukci tuku, nadýmání a zadržování vody. Oolong čaj s příměsí plodů hlohu, ječmenných klíčků, mandarinkové kůry, semen kasie, ředkviček a lotusových květů. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 105 g (42 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

649 Kč

Dárkové balení Your Tea Wellness Box

Your Tea Wellness Box - čajový dárkový box, který udělá radost každému věčně zaneprázdn...

Your Tea Wellness Box - čajový dárkový box, který udělá radost každému věčně zaneprázdněnému člověku. Bylinná směs Happy Tea nabíjí pocitem štěstí, zmírňuje nadýmání, zklidňuje střeva a podporuje trávení. Antioxidant Tea napomáhá ke zlepšení spánku, podporuje a zklidňuje trávení. Přírodní bylinná směs Sleep Tea zlepšuje kvalitu spánku, odbourává úzkost, zklidňuje mysl a hydratuje tělo. Energy Tea napomáhá ke zvýšení energie, podporuje využití energie a trávení, posiluje schopnosti těla odbourávat tuk a zlešuje náladu. Kombinace toho nejlepšího, co si můžete přát. Obsah: 30 g (12 sáčků). Rozměry: 17 x 18,5 x 4,5 cm.

299 Kč

Káva / Čaj Your Tea Antioxidant Tea

Your Tea Antioxidant Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej či...

Your Tea Antioxidant Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní čajová směs Antioxidant Tea napomáhá ke zklidnění těla, zlepšení spánku, podporuje a zklidňuje trávení. Černý čaj s příměsí čínského kořene, ginkgo biloby, kořene ženšenu, plodů goji, kůry gumojilmu jilmového, houby reishi, křídlatky japonské, skořice a růže. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 150 g (60 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 13 x 8,5 cm.

649 Kč

Dárkové balení Your Tea Creatures Of The Night

Your Tea Creatures Of The Night - čajový dárkový box, který udělá radost skutečně každému...

Your Tea Creatures Of The Night - čajový dárkový box, který udělá radost skutečně každému. Přírodní bylinná směs Sex Tea nahradí veškerá afrodiziaka a nevyrovná se ani půl tuně ústřic. Zvyšuje libido, zlepšuje krevní oběh, podporuje ledviny a celkově zlepšuje náladu. Hangover Tea zmírňuje bolesti hlavy, zbavuje tělo toxinů, hydratuje a ochlazuje tělo, zklidňuje trávení a podporuje ledviny po náročné práci. Přírodní bylinná směs Happy Tea nabíjí pocitem štěstí, redukuje nadýmání, zklidňuje střeva a podporuje trávení. Energy Tea podporuje využití energie a trávení, posiluje schopnosti těla odbourávat tuk a zlešuje náladu. Kombinace toho nejlepšího, co si můžete přát, pořadí je jen na vás.. :) Obsah: 30 g (12 sáčků). Rozměry: 17 x 18,5 x 4,5 cm.

299 Kč

Káva / Čaj Your Tea Energy Tea

Your Tea Energy Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým...

Your Tea Energy Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní bylinná směs Energy Tea napomáhá ke zvýšení energie, podporuje využití energie a trávení, posiluje schopnosti těla odbourávat tuk a zlešuje náladu. Zelený čaj s příměsí amerického ženšenu, kůry mandarinky a gumojilmu jilmového, čínské byliny Pteris (proti infekci močových cest a průjmu), ženšenových květů, kukuřičné máty, citronu a levandule. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 100 g (40 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

519 Kč

Káva / Čaj Your Tea Hangover Tea

Your Tea Hangover Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čist...

Your Tea Hangover Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. A když už si sem tam vyhodíme z kopejtka, je zdravější kocovinu léčit čajem než kebabem. Přírodní bylinná směs Hangover Tea zmírňuje bolesti hlavy, zbavuje tělo toxinů, hydratuje a ochlazuje tělo, zklidňuje trávení a podporuje ledviny po náročné práci. Oolong čaj s příměsí kořene a květů kudzu, který regeneruje a očišťuje játra, heřmánku, pampelišky a kůry mandarinky. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 100 g (40 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

519 Kč

Káva / Čaj Your Tea Happy Tea

Your Tea Happy Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým....

Your Tea Happy Tea - naše tělo je chrám, o který bychom měli pečovat a udržovat jej čistým. Přírodní bylinná směs Happy Tea nabíjí pocitem štěstí, redukuje nadýmání, zklidňuje střeva a podporuje trávení. Černý čaj s příměsí růže, plodů goji a hlohu, chryzantémy a citronu. Kombinace, která zalahodí vašim smyslům i vašemu tělu. Obsah: 100 g (40 čajových sáčků). Rozměry: 15 x 11,5 x 8,5 cm.

519 Kč

Dárkové balení Your Tea Mini Makeover

Your Tea Mini Makeover - čajový dárkový box, který udělá radost nejedné dámě či princezn...

Your Tea Mini Makeover - čajový dárkový box, který udělá radost nejedné dámě či princezně. Přírodní čajová směs Tiny Tea napomáhá k redukci tuku, nadýmání a zadržování vody. Skin Magic Tea zbavuje problematickou či atopickou pokožku toxinů, podporuje správnou funkci trávení a tím čistí pokožku zevnitř. Čajová směs Anti-C Tea napomáhá ke zmírnění zadržování vody, redukuje toxiny, čistí tělo a chrání buňky před poškozením. Bylinná směs Happy Tea nabíjí pocitem štěstí, zmírňuje nadýmání, zklidňuje střeva a podporuje trávení. Kombinace toho nejlepšího, co si může žena přát. Obsah: 30 g (12 sáčků). Rozměry: 17 x 18,5 x 4,5 cm.

299 Kč

Celkem 12 produktů