Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Papírnictví WRITE SKETCH & A5 Squared

Write Sketch & A5 Squared - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý seši...

Write Sketch & A5 Squared - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit formátu A5 v měkkých deskách s veselým pestrobarevným printem. Na výrobu byl použit papír Fedrigoni™ (největší italský výrobce kreativních papírů, jehož tradice začala už v roce 1717). Sešit má 64 nelinkovaných stran s magickými okraji a luxusní pozlacené logo po obou stranách. Made in Italy.

239 Kč

Papírnictví WRITE SKETCH & A5 Stripes

Write Sketch & A5 Stripes - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý seši...

Write Sketch & A5 Stripes - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit formátu A5 v měkkých deskách s veselým pestrobarevným printem. Na výrobu byl použit papír Fedrigoni™ (největší italský výrobce kreativních papírů, jehož tradice začala už v roce 1717). Sešit má 64 nelinkovaných stran s magickými okraji a luxusní pozlacené logo po obou stranách. Made in Italy.

239 Kč

Papírnictví WRITE SKETCH & A5 Fall

Write Sketch & A5 Fall - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit f...

Write Sketch & A5 Fall - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit formátu A5 v měkkých deskách s veselým pestrobarevným printem. Na výrobu byl použit papír Fedrigoni™ (největší italský výrobce kreativních papírů, jehož tradice začala už v roce 1717). Sešit má 64 nelinkovaných stran s magickými okraji a luxusní pozlacené logo po obou stranách. Made in Italy.

239 Kč

Papírnictví WRITE SKETCH & A5 Spot

Write Sketch & A5 Spot - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit f...

Write Sketch & A5 Spot - čistě italská záležitost nejvyšší kvality. Rozpustilý sešit formátu A5 v měkkých deskách s veselým pestrobarevným printem. Na výrobu byl použit papír Fedrigoni™ (největší italský výrobce kreativních papírů, jehož tradice začala už v roce 1717). Sešit má 64 nelinkovaných stran s magickými okraji a luxusní pozlacené logo po obou stranách. Made in Italy.

239 Kč

Celkem 4 produktů