Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

VIVACO Ochranný krém OF 50+ s aplikátorem pro ošetření zvláště citlivých částí pokožky 10199

Opalovací krém OF 50+ v tubě s aplikátorem. Ochranný krém OF 50+ s aplikátorem pro ošetřen...

Opalovací krém OF 50+ v tubě s aplikátorem. Ochranný krém OF 50+ s aplikátorem pro ošetření zvláště citlivých částí pokožky jako jsou uši, nos, rty, znaménka, pihy, jizvy, pigmentové skvrny. Objem: 30 ml.

129 Kč

VIVACO Kokosové máslo po opalování 157807

Kokosové máslo po opalování. Opalovací mléko a olej s komplexním UVA+UVB faktorem poskytuje o...

Kokosové máslo po opalování. Opalovací mléko a olej s komplexním UVA+UVB faktorem poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Přírodní kokosový olej chrání pokožku před vysoušením a urychluje zhnědnutí. Promašťující máslo pro jemné ošetření vysušené a citlivé pokožky. Čistě přírodní olej s obsahem vitamínu E, provitamínu A a lecitinu zvláčňuje a hydratuje pokožku, zklidňuje podráždění a dlouhodově udržuje efekt bronzové pleti. Voděodolné, snadno se roztírá. Vhodné i pro jemnou dětskou pokožku od 3 let. Použití: Použijte na vysušenou pokožku po slunění nebo koupání. Objem: 200 ml.

119 Kč

VIVACO Opalovací olej s kokosovým olejem OF 15 157806

Opalovací olej s kokosovým olejem OF 15. Kokosový opalovací olej s beta-karatonem a vitamínem ...

Opalovací olej s kokosovým olejem OF 15. Kokosový opalovací olej s beta-karatonem a vitamínem E, účinnými antioxidanty je určen pro pokožku přivyklou slunečnímu záření a pokožku, která se snadno nespálí. Kokosový olej a vitamín E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky. Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Voděodolný, snadno se roztírá. Objem: 200 ml. Použití: před sluněním naneste přiměřené množství oleje a vetřete do pokožky. Během dne aplikaci opakujte.

129 Kč

VIVACO Kokosové opalovací mléko kids OF 50 167952

Kokosové opalovací mléko kids OF 50. Objem: 200 ml. Speciální receptura poskytuje vysokou ochra...

Kokosové opalovací mléko kids OF 50. Objem: 200 ml. Speciální receptura poskytuje vysokou ochranu dětské pokožky před spálením a podrážděním UVB i UVA zářením. Přírodní kokosový olej hloubkově hydratuje, chrání pokožku před vysoušením sluncem, slanou nebo chlorovanou vodou. Použití: Nanete na pokožku vystavenou slunečnímu záření. Aplikujte před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení.

179 Kč

VIVACO Arganové opalovací máslo OF 6 157907

Arganové opalovací máslo OF 6. Promašťující opalovací máslo s vzácným bio-arganovým olej...

Arganové opalovací máslo OF 6. Promašťující opalovací máslo s vzácným bio-arganovým olejem a betakarotenem pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky. Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Voděodolné, snadno se roztírá. Vhodné i pro jemnou dětskou pokožku od 3 let. Objem: 200 ml.

129 Kč

VIVACO Bambucké máslo 17008

Bambucké máslo patří díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů...

Bambucké máslo patří díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů mezi nejluxusnější kosmetické suroviny. Zajistí vaší  pokožce kontrolu nad procesem stárnutí. Pokožka je po ošetření jemná a elastická. Zároveň pomáhá tlumit kožní projevy různých forem ekzémů a v období těhotenství jeho použitím snížíte riziko tvorby strií. Doporučujeme i pro jemnou dětskou pokožku. Pro všechny typy pleti. Použití: vhodné ke každodennímu ošetření obličeje i celého těla, aplikujte přímo na vyčištěnou pokožku. Rychle se vsakuje a nedráždí.

249 Kč

VIVACO Kokosové opalovací máslo OF 20 157809

Kokosové opalovací máslo OF 20. Promašťující opalovací máslo s kokosovým olejem a betakaro...

Kokosové opalovací máslo OF 20. Promašťující opalovací máslo s kokosovým olejem a betakarotenem pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. kokosový olej s vitamínem E a provitamínem A chrání před vysušováním a predčasným stárnutím pokožky. Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Opalovací máslo s komplexním UVA+UVB faktorem poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Přírodní kokosový olej chrání pokožku před vysoušením a urychluje zhnědnutí. Voděodolné, snado se roztírá. Vhodné i pro jemnou dětskou pokožku od 3 let. Použití: Máslo naneste na pokožku vystavenou slunečnímu záření. Aplikujte před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Objem: 200 ml.

159 Kč

Celkem 7 produktů