Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Batoh Ucon Hackett Waterproof Sand

Ucon Hackett Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sob...

Ucon Hackett Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sobě ukrývá přihrádku pro 15" notebook, menší kapsu a přihrádky na propisky. Zapínání na kovový patentek a po srolování na suchý zip. Vpředu tři úzké kapsy a nášivka s logem. Polstrované popruhy, záda a spodní část. Svršek z recyklovaného polyesteru z PET lahví s odolnou nepromokavou vrstvou termoplastického kaučuku bez ftalátů. Materiál: 100% recyklovaný polyester. Rozměry: 63 (45) x 30 x 12 cm. Objem: 20 l. Hmotnost: 760 g.

2190 Kč

Batoh Ucon Hajo Waterproof Olive - Black

Ucon Hajo Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sobě u...

Ucon Hajo Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sobě ukrývá přihrádku pro 15" notebook, menší kapsu a přihrádky na propisky. Zapínání na kovový patentek a po srolování na suchý zip. Vpředu tři úzké kapsy a nášivka s logem. Polstrované popruhy, záda a spodní část. Svršek z vodě a nečistotám odolného silikonu, šetrnému k životnímu prostředí. Nepromokavost je zaručena i úpravou vnitřní strany batohu. Materiál: 16 oz kanvas, 100% bavlna, podšívka s voděodolnou vrstvou PVC bez ftalátů. Rozměry: 63 (45) x 30 x 12 cm. Objem: 20 l. Hmotnost: 890 g.

1890 Kč

Batoh Ucon Karlo Waterproof Olive - Black

Ucon Karlo Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sobě ...

Ucon Karlo Waterproof - oblíbený batoh typu "roll-up". Hlavní prostorná kapsa v sobě ukrývá přihrádku pro 15" notebook, menší kapsu a přihrádky na propisky. Zapínání na zip a po srolování na suchý zip, polstrované popruhy, záda a spodní část. Svršek z vodě a nečistotám odolného silikonu, šetrnému k životnímu prostředí. Nepromokavost je zaručena i úpravou vnitřní strany batohu. Nášivka s logem na přední straně. Materiál: 16 oz kanvas, 100% bavlna, podšívka s voděodolnou vrstvou PVC bez ftalátů. Rozměry: 63 (47) x 30 x 12 cm. Objem: 20 l. Hmotnost: 890 g.

1890 Kč

Batoh Ucon Loyd Waterproof Black

Ucon Loyd Waterproof - batoh, taška do ruky či přes rameno, jak je jen libo. Trojí využití, kt...

Ucon Loyd Waterproof - batoh, taška do ruky či přes rameno, jak je jen libo. Trojí využití, které se hodí pro každou příležitost a cestu. Prostorná hlavní kapsa a menší přihrádky po obou stranách, zapínání na kovový zip s poutkem a nášivka s logem na kapse. Svršek z recyklovaného polyesteru z PET lahví s nepromokavou vrstvou TPE bez ftalátů. Materiál: 100% recyklovaný polyester z PET lahví, podšívka s voděodolnou vrstvou TPE bez ftalátů, kovové přezky, detaily z umělé kůže. Rozměry: 50 x 25 x 25 cm. Objem: 20 l. Hmotnost: 650 g.

2190 Kč

Celkem 4 produktů