Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Kosmetika TANGENT GC Burnet Organic N/A

Tangent GC Burnet Organic - jemné čistící mýdlo s bylinnou, čerstvě zelenou vůní. Burnet je...

Tangent GC Burnet Organic - jemné čistící mýdlo s bylinnou, čerstvě zelenou vůní. Burnet je aromatická léčivka, která roste převážně na Dálném východě. Kromě veškerých protizánětlivých vlastností se její odvar používá pro hojení ran a odřenin, převážně tedy v homeopatii a v kosmetice. Mýdlo obsahuje výhradně přírodní složky, čisté rostlinné oleje, louhy, potaš, soli a vodu, žádná barviva, konzervační látky a žádná petrochemie! Made in France. Objem: 350 ml.

539 Kč

Kosmetika TANGENT GC Delicate Detergent N/A

Tangent GC Delicate Detergent - šetrný čistící prostředek s esenciálními oleji z pomerančů...

Tangent GC Delicate Detergent - šetrný čistící prostředek s esenciálními oleji z pomerančů, který jemně ošetřuje přírodní textilie a je speciálně upraven pro čištění delikátních materiálů, jako je ovčí vlna, hedvábí, mohér, kašmír atd. Výrobek je certifikovaný francouzskou společností EcoCert, která dbá na přírodní původ složek, ekologicky šetrné postupy, přednostní výběr surovin z obnovitelných zdrojů a kontrolovaného ekologického zemědělství. Veškeré přísady jsou 100% přírodního původu a neobsahují žádná barviva, syntetické parfémy, parabeny a geneticky modifikované organismy. Made in Germany. Použití: pro ruční mytí 10 ml / 5 l, pro použití v pračce 20 ml / 2-3 kg. Objem: 300 ml.

349 Kč

Kosmetika TANGENT GC Denim Wash N/A

Tangent GC Denim Wash - šetrný čistící prostředek s jemnými, povrchově aktivními látkami a...

Tangent GC Denim Wash - šetrný čistící prostředek s jemnými, povrchově aktivními látkami a s esenciálními oleji z pomerančů. Jemně ošetřuje bavlněná vlákna, neobsahuje žádně korozivní alkalické složky a zachovává tak původní tvar oděvu. Výrobek je certifikovaný francouzskou společností EcoCert, která dbá na přírodní původ složek, ekologicky šetrné postupy, přednostní výběr surovin z obnovitelných zdrojů a kontrolovaného ekologického zemědělství. Veškeré přísady jsou 100% přírodního původu a neobsahují žádná barviva, syntetické parfémy, parabeny a geneticky modifikované organismy. Made in Germany. Použití: pro ruční mytí 10 ml / 5 l, pro použití v pračce 20 ml / 2-3 kg. Objem: 300 ml.

349 Kč

Kosmetika TANGENT GC Fabric Softener N/A

Tangent GC Fabric Softener - šetrná aviváž s olejem z broskví a s aloe vera. Redukuje zbytky pr...

Tangent GC Fabric Softener - šetrná aviváž s olejem z broskví a s aloe vera. Redukuje zbytky pracího prostředku a vápenné usazeniny, je vhodný zvláště pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jemné složení zanechá oděvy čisté, měkké a usnadňuje žehlení, je vhodné i pro jemné tkaniny. Výrobek je certifikovaný francouzskou společností EcoCert, která dbá na přírodní původ složek, ekologicky šetrné postupy, přednostní výběr surovin z obnovitelných zdrojů a kontrolovaného ekologického zemědělství. Veškeré přísady jsou 100% přírodního původu a neobsahují žádná barviva, syntetické parfémy, parabeny a geneticky modifikované organismy. Made in Germany. Použití: pro ruční mytí 10 ml / 5 l, pro použití v pračce 20 ml / 2-3 kg. Objem: 300 ml.

349 Kč

Kosmetika TANGENT GC Oud Organic N/A

Tangent GC Oud Organic - jemné čistící mýdlo s dřevitou pryskyřicí. Oud je arabský termín ...

Tangent GC Oud Organic - jemné čistící mýdlo s dřevitou pryskyřicí. Oud je arabský termín pro vonnou esenci získávanou ze vzácného stromu, který produkuje aromatické látky v reakci na přítomnost parazitující symbiotické houby. Ta napadá strom zevnitř a jeho obranou je tvorba překvapivě vonící mízy. Mýdlo obsahuje výhradně přírodní složky, čisté rostlinné oleje, louhy, potaš, soli a vodu, žádná barviva, konzervační látky a žádná petrochemie! Made in France. Objem: 350 ml.

539 Kč

Kosmetika TANGENT GC Yuzu Organic N/A

Tangent GC Yuzu Organic - jemné čistící mýdlo s minerální citrusovou vůní. Yuzu je asijský...

Tangent GC Yuzu Organic - jemné čistící mýdlo s minerální citrusovou vůní. Yuzu je asijský citrusový plod, původně z oblasti Koreje a Tibetu, dnes známý jako součást japonské kuchyně. Intenzivní aroma ze svahů Tibetu připomíná směsici grapefruitu a mandarinky, kterou plody připomínají i vzhledem. Mýdlo obsahuje výhradně přírodní složky, čisté rostlinné oleje, louhy, potaš, soli a vodu, žádná barviva, konzervační látky a žádná petrochemie! Made in France. Objem: 350 ml.

539 Kč

Kosmetika TANGENT GC Tiaré Organic N/A

Tangent GC Tiaré Organic - jemné čistící mýdlo s opojnou vůní orchideje, zahalené ve vanilk...

Tangent GC Tiaré Organic - jemné čistící mýdlo s opojnou vůní orchideje, zahalené ve vanilkovém hávu. Květina pocházející z vysoko položených břehů jižního Pacifiku je pro svou specifickou vůni známá stejně jako z ní uvité tahitské věnce coby projev náklonnosti. Mýdlo obsahuje výhradně přírodní složky, čisté rostlinné oleje, louhy, potaš, soli a vodu, žádná barviva, konzervační látky a žádná petrochemie! Made in France. Objem: 350 ml.

539 Kč

Celkem 7 produktů