Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Rosefield The West Village Gold White/ Blue Univerzální velikost

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profi...

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem ve zlaté barvě, s bílým ciferníkem, tmavě modrým koženým páskem a zlatými detaily na jedné straně pásku. Kolekce The West Village je inspirována rebelskou čtvrtí na Manhattanu v New Yorku a jejím vintage stylem.

2190 Kč

Rosefield The West Village Rosegold White/ Elephant Grey Univerzální velikost

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profi...

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem v růžově zlaté barvě, s bílým perleťovým ciferníkem, šedým koženým páskem a zlatými a stříbrnými detaily na jedné straně pásku. Kolekce The West Village je inspirována rebelskou čtvrtí na Manhattanu v New Yorku a jejím vintage stylem.

2790 Kč

Rosefield The West Village Rosegold White/ Mint Grey Univerzální velikost

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profi...

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem v růžově zlaté barvě, s bílým ciferníkem, šedozeleným koženým páskem a stříbrnými detaily na jedné straně pásku. Kolekce The West Village je inspirována rebelskou čtvrtí na Manhattanu v New Yorku a jejím vintage stylem.

2790 Kč

Rosefield The West Village Rosegold White/ Soft Pink Univerzální velikost

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profi...

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem v růžově zlaté barvě, s bílým ciferníkem, světle béžovým koženým páskem a růžově zlatým detailem na jedné straně pásku. Kolekce The West Village je inspirována rebelskou čtvrtí na Manhattanu v New Yorku a jejím vintage stylem.

2790 Kč

Rosefield The West Village Gold White/ Bubblegum Pink Univerzální velikost

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m P...

Pouzdro: 33 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem ve zlaté barvě, s perleťově bílým ciferníkem, světle růžovým koženým páskem a zlatým řetízkem na jedné straně pásku. Kolekce The West Village je inspirována rebelskou čtvrtí na Manhattanu v New Yorku a jejím vintage stylem.

2790 Kč

Rosefield The Bowery Silver White/ Pink Univerzální velikost

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost:...

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem ve stříbrné barvě, s bílým ciferníkem a světle růžovým koženým páskem. Kolekce Bowery je inspirována čtvrtí New Yorku a jejím bohémským stylem.

2490 Kč

Rosefield The Gramercy Silver White/ Pink Univerzální velikost

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 20 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost...

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 20 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield se stříbrným pouzdrem, světle růžovým páskem a ciferníkem v bílé barvě. Kolekce Gramercy je inspirována čtvrti na Manhattanu, kde bydlí velké množství módních návrhářů.

2490 Kč

Rosefield The Bowery Silver White/ Grey Univerzální velikost

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost:...

Pouzdro: 38 mm, kov Pásek: 17 mm, kůže Strojek: Japonský Quartz strojek Miyota Voděodolnost: 3 ATM/ 30 m Profil: Elegantní hodinky značky Rosefield s pouzdrem ve stříbrné barvě, s bílým ciferníkem a šedým koženým páskem. Kolekce Bowery je inspirována čtvrtí New Yorku a jejím bohémským stylem.

2490 Kč

Rosefield The Upper East Side Gold/ Black Univerzální velikost

Rosefield The Upper East Side Gold/ Black Univerzální velikost jsi můžete vybrat ve Footshopu je...

Rosefield The Upper East Side Gold/ Black Univerzální velikost jsi můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3040 Kč. Značka: Rosefield, Barva: Růžová, Dostupné velikosti: Univerzální velikost

3040 Kč

Rosefield The Upper East Side Rosegold/ White Univerzální velikost

Rosefield The Upper East Side Rosegold/ White Univerzální velikost jsi můžete vybrat ve Footshop...

Rosefield The Upper East Side Rosegold/ White Univerzální velikost jsi můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3040 Kč. Značka: Rosefield, Barva: Růžová, Dostupné velikosti: Univerzální velikost

3040 Kč

Celkem 10 produktů