Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Káva / Čaj P&T 1876 No. 511

P & T 1876 No. 511 - výrazný černý čaj, který se stal díky své charakteristické chuti k...

P & T 1876 No. 511 - výrazný černý čaj, který se stal díky své charakteristické chuti klíčovou složkou anglické snídaňové čajové směsi. Začněte svůj den nádhernou symfonií výrazných chutí vína, švestek a borovice v kouřovém tónu se sladkými notami květů orchidejí. Obsah: 50 g. Rozměry: 12,5 x 22 cm.

359 Kč

Dárkové balení P&T Active Cold Brew Set

P & T Active Cold Brew Set - dárkový set se vším potřebným k tomu, abyste se ponořili do ...

P & T Active Cold Brew Set - dárkový set se vším potřebným k tomu, abyste se ponořili do dokonalé přípravy oblíbeného čaje. Elegantní cylindrická nádoba (1000 ml) s vestavěným filtrem, bílý čaj Pu Er Bai Ya (50 g) z plodů divokých čajových stromů, japonský zelený čaj Kumano (50 g) kombinující stonky a listové žíly z prémiových jarních sklizní se svěžím ovocným nádechem trávy a instruktážní manuál pro přípravu čaje, to vše zabalené v dárkovém boxu, který v parném létě udělá radost opravdu každému. Studená příprava čaje je nová metoda, která získala obrovskou popularitu po celé Asii. Kromě toho také díky pomalejší a jemnější infuzi přináší zcela nové spektrum a intenzitu chutí a vůní ve srovnání s horkou přípravou. Rozměry: 30 x 15 x 13 cm.

1250 Kč

Káva / Čaj P&T Berry Pomp no. 819

P & T Berry Pomp no. 819 - čajová bio směs bez kofeinu plná sladkých plodů a nádherných ...

P & T Berry Pomp no. 819 - čajová bio směs bez kofeinu plná sladkých plodů a nádherných květů s nádechem sladce ostrého ananasu, papriky a kokosu. Jeden sáček je vhodný pro přípravu jednoho litru ledového čaje. Obsah: 10 g.

65 Kč

P&T Communion Drinking Cup

P&T Communion Drinking Cup - čistý a elegantní hrneček inspirovaný tradiční čajovou kult...

P&T Communion Drinking Cup - čistý a elegantní hrneček inspirovaný tradiční čajovou kulturou asijských zemí. Nechte se vtáhnout do světa rituální jemnosti a průzračného klidu. Materiál: porcelán. Rozměry: 8 x 5 cm. Objem: 100 ml.

319 Kč

Káva / Čaj P&T Hariman Classic Chai No. 718

P & T Hariman Classic Chai No. 718 - originální kouzlo tradice ve spojení s moderním aromate...

P & T Hariman Classic Chai No. 718 - originální kouzlo tradice ve spojení s moderním aromatem, inspirativními chutěmi a čistě přírodními ingrediencemi, které zdůrazňují a oslavují podstatu čaje. Jemný, leč energizující organický čaj s bylinnou směsí pečlivě vybíraných přísad ze sladu, sladké skořice, hřebíčku, mátového kardamomu a pikantního zázvoru. Obsah: 100 g. Rozměry: 18 x 14 x 6 cm.

359 Kč

Káva / Čaj P&T Mighty Green no. 319

P & T Mighty Green no. 319 - japonský zelený čaj Sencha ze sluncem pěstovaných sladkých li...

P & T Mighty Green no. 319 - japonský zelený čaj Sencha ze sluncem pěstovaných sladkých listů. Nádech luční trávy, čerstvých bylinek a zelených rajčat nabízí dokonalou rovnováhu chutí. Vhodné i pro přípravu ledového čaje. Obsah: 10 g.

65 Kč

Káva / Čaj P&T Mint Julep no. 715

P & T Mint Julep no. 715 – bylinná směs inspirovaná Jižní Amerikou. Kouřový zelený ča...

P & T Mint Julep no. 715 – bylinná směs inspirovaná Jižní Amerikou. Kouřový zelený čaj chycený v omamné citrusové vůni, s přídavkem peprmintu a jasmínu. Vhodné i pro přípravu ledového čaje. Obsah: 10 g.

65 Kč

Káva / Čaj P&T Pu Er Bai Ya no. 103

P&T Pu Er Bai Ya no.103 – osvežení v podobě čínského bílého čaje. Směs bylin s nasl...

P&T Pu Er Bai Ya no.103 – osvežení v podobě čínského bílého čaje. Směs bylin s nasládlou květinovou chutí je ideál do parných dnů, probuzení napomůže i malá dávka kofeinu. Jeden sáček je vhodný pro přípravu jednoho litru ledového čaje. Obsah: 10 g.

65 Kč

Káva / Čaj P&T Tip Of The Morning no. 518

P & T Tip Of The Morning no. 518 - indický zelený čaj ideální na start dne. Bohatý obsah k...

P & T Tip Of The Morning no. 518 - indický zelený čaj ideální na start dne. Bohatý obsah kofeinu vás probudí do krásného rána, zatímco srdečný nádech medu pohladí duši. Vhodné i pro přípravu ledového čaje. Obsah: 10 g.

65 Kč

Káva / Čaj P&T Verbena No. 802

P & T Verbena No. 802 - bio organický čaj z voňavé verbeny, která byla pro své ceněné uk...

P & T Verbena No. 802 - bio organický čaj z voňavé verbeny, která byla pro své ceněné uklidňující a přitom stimulující účinky na tělo i mysl nepostradatelnou součástí bohémského života 19. století. Ponořte se do tropického slunce rodné Paraguaye, tohoto bylinného paprsku v zářivém šálku citrusů. Obsah: 50 g. Rozměry: 16 x 27 cm.

179 Kč

Káva / Čaj P&T White Earl No. 107

P & T White Earl No. 107 - lehčí verze kultovní směsi Earl Grey, obohacená o omamující kv...

P & T White Earl No. 107 - lehčí verze kultovní směsi Earl Grey, obohacená o omamující květinovou vůni a lahodnou chuť italského bergamotu. Bio organický čínský bílý čaj s lehce pikantním citrusovým aromatem si zkrátka zamilujete. Obsah: 50 g. Rozměry: 12,5 x 22 cm.

179 Kč

Káva / Čaj P&T Yerba Mate No. 807

P & T Yerba Mate No. 807 - bio organický čaj z listů jihoamerického keře Yerba Maté, jeho...

P & T Yerba Mate No. 807 - bio organický čaj z listů jihoamerického keře Yerba Maté, jehož vůně byla po staletí ceněna jako oživující tonikum. Jemné zpracování listů, bohatých na vitamíny a minerály, vyzařuje tělesné aroma své sytosti s vanilkovým podtónem v nádherně zemitém šálku. Obsah: 50 g. Rozměry: 12,5 x 22 cm.

129 Kč

Dárkové balení P&T Infusion Kit – Golden Earl

P & T Infusion Kit - Golden Earl - černý čaj s jemný akcentem karamelu a sušeného ovoce, k...

P & T Infusion Kit - Golden Earl - černý čaj s jemný akcentem karamelu a sušeného ovoce, který zmixujete s vodkou a vytvoříte si tak teplý pikantní nápoj, ideální na večerní Náplavku :) . Obsah: Earl Grey 6 g, vodka 350 ml (37,5% vol.). Rozměry balení: 12 x 19 x 7,5 cm.

549 Kč

Dárkové balení P&T Infusion Kit – Matcha

P & T Infusion Kit - Matcha - Matcha Tea s hořkosladkou chutí japonského zeleného čaje, kte...

P & T Infusion Kit - Matcha - Matcha Tea s hořkosladkou chutí japonského zeleného čaje, který zmixujete s vodkou a vytvoříte si tak teplý pikantní nápoj, ideální na večerní Náplavku :) . Obsah: Matcha Tea 4 g, vodka 350 ml (37,5% vol.). Rozměry balení: 12 x 19 x 7,5 cm.

549 Kč

Celkem 14 produktů