Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Kosmetika meraki Hand Cream Cotten Haze

Meraki Hand Cream Cotton Haze - jemný a účinný krém na ruce s kořeněnou vůní z řady jedine...

Meraki Hand Cream Cotton Haze - jemný a účinný krém na ruce s kořeněnou vůní z řady jedinečné dánské eko kosmetiky Meraki, ze které čiší inspirace skandinávskou krásou a láska k pokladům přírody. Jednotlivé výživné složky jsou pečlivě vybírány na základě kvalit a účinků a zároveň založeny na jednoduchých principech. Čistě naturální veganská kosmetika s příměsí přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Neobsahuje parabeny, barviva, SLS (látky využívané v hygienických prostředcích, které vyvolávají vyrážky a zarudnutí) a není testována na zvířatech ani žádnou třetí stranou. Zkrátka čerstvé pohlazení pro tělo i duši made in Denmark. Objem: 50 ml.

469 Kč

Kosmetika meraki Hand Cream Linen Drew

Meraki Hand Cream Linen Dew - jemný a účinný krém na ruce s vůní čerstvé máty z řady jedi...

Meraki Hand Cream Linen Dew - jemný a účinný krém na ruce s vůní čerstvé máty z řady jedinečné dánské eko kosmetiky Meraki, ze které čiší inspirace skandinávskou krásou a láska k pokladům přírody. Jednotlivé výživné složky jsou pečlivě vybírány na základě kvalit a účinků a zároveň založeny na jednoduchých principech. Čistě naturální veganská kosmetika s příměsí přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Neobsahuje parabeny, barviva, SLS (látky využívané v hygienických prostředcích, které vyvolávají vyrážky a zarudnutí) a není testována na zvířatech ani žádnou třetí stranou. Zkrátka čerstvé pohlazení pro tělo i duši made in Denmark. Objem: 50 ml.

469 Kč

Kosmetika meraki Hand Soap Sesame Scrub

Meraki Hand Soap Sesame Scrub - jemné mýdlo s osvěžujícím a chladivým účinkem z řady jedin...

Meraki Hand Soap Sesame Scrub - jemné mýdlo s osvěžujícím a chladivým účinkem z řady jedinečné dánské eko kosmetiky Meraki, ze které čiší inspirace skandinávskou krásou a láska k pokladům přírody. Sezamový peeling s obsahem směsi esenciálních olejů je šetrný k pokožce, vyživuje ji a nevysušuje ani při častějším použití. Jednotlivé výživné složky jsou pečlivě vybírány na základě kvalit a účinků a zároveň založeny na jednoduchých principech. Čistě naturální veganská kosmetika s příměsí přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Neobsahuje parabeny, barviva, SLS (látky využívané v hygienických prostředcích, které vyvolávají vyrážky a zarudnutí) a není testována na zvířatech ani žádnou třetí stranou. Zkrátka čerstvé pohlazení pro tělo i duši. Hmotnost: 100 g.

229 Kč

Kosmetika meraki Body Wash Cotton Haze

Meraki Body Wash Cotton Haze - jemný a účinný sprchový gel s kořeněnou vůní z řady jedine...

Meraki Body Wash Cotton Haze - jemný a účinný sprchový gel s kořeněnou vůní z řady jedinečné dánské eko kosmetiky Meraki, ze které čiší inspirace skandinávskou krásou a láska k pokladům přírody. Obsahuje bio slunečnicový olej s regeneračními a hojivými účinky. Jednotlivé výživné složky jsou pečlivě vybírány na základě kvalit a zároveň založeny na jednoduchých principech. Čistě naturální veganská kosmetika s příměsí přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Neobsahuje parabeny, barviva, SLS (látky využívané v hygienických prostředcích, které vyvolávají vyrážky a zarudnutí) a není testována na zvířatech ani žádnou třetí stranou. Zkrátka čerstvé pohlazení pro tělo i duši made in Denmark. Objem: 500 ml.

539 Kč

Kosmetika meraki Body Wash Linen Dew

Meraki Body Wash Linen Dew - jemný sprchový gel s vůní čerstvé máty s čistícími a hydrata...

Meraki Body Wash Linen Dew - jemný sprchový gel s vůní čerstvé máty s čistícími a hydratačními účinky z řady jedinečné dánské eko kosmetiky Meraki, ze které čiší inspirace skandinávskou krásou a láska k pokladům přírody. Jednotlivé výživné složky jsou pečlivě vybírány na základě kvalit a účinků a zároveň založeny na jednoduchých principech. Čistě naturální veganská kosmetika s příměsí přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality. Neobsahuje parabeny, barviva, SLS (látky využívané v hygienických prostředcích, které vyvolávají vyrážky a zarudnutí) a není testována na zvířatech ani žádnou třetí stranou. Zkrátka čerstvé pohlazení pro tělo i duši made in Denmark. Objem: 500 ml.

539 Kč

Celkem 5 produktů