Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Luckies Osobní mapa světa se stíratelnými políčky - Deluxe Edition LUKSD

Osobní mapa světa se stíratelnými políčky - Deluxe Edition - pro zaznamenávání navštíven...

Osobní mapa světa se stíratelnými políčky - Deluxe Edition - pro zaznamenávání navštívených koutů světa. Mapa je vyrobena z laminátu a papíru se speciální vrstvou zlaté barvy, kterou snadno seškrábnete pomocí mince či nehtu. Dodáváno v praktické tubě. Rozměry mapy: 59,4 x 82,5 x 0,2 cm. INSPIRAČNÍ VIDEO ZDE

569 Kč

Set omalovánek s pastelkami Luckies Colorlogue

Vymalujte si během dlouhého čekání na letišti vlajky zemí světa, mapu nebo největší pamá...

Vymalujte si během dlouhého čekání na letišti vlajky zemí světa, mapu nebo největší památky. Nejenže se zabavíte, ale navíc se dozvíte spoustu nových informací a zajímavostí. Typ: omalovánky s šesti pastelkami Barva: měděná, modrá Materiál: papír, měděná fólie Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Zootí tip: colorlogue je perfektní dárek pro nadšené cestovatele Rozměry: 15,5 x 25,5 x 1,5 cm

549 Kč

Velká nástěnná stírací mapa Luckies Hello Edition

Pro všechny dobrodruhy, cestovatele a především lovce pokladů. Mapa světa je pokryta stříb...

Pro všechny dobrodruhy, cestovatele a především lovce pokladů. Mapa světa je pokryta stříbrnou stírací fólií. Vezměte minci a setřete všechna místa, kde jste byli. Mapa vám nedá spát, dokud ji nesetřete celou! Po setření se objeví plnohodnotná barevná mapa plná geografických detailů. Mapu dostanete ve stylovém pevném tubusu. Materiál: papír, laminát a fólie Rozměry: 82,5 x 59,4 cm Mapu dostanete v šikovném designovém tubusu.

859 Kč

Luckies Keramická pokladnička - ježek LUKHEDG

Keramická pokladnička tvaru ježka s víčkem na spodní straně, které snadno otevřeta a opět ...

Keramická pokladnička tvaru ježka s víčkem na spodní straně, které snadno otevřeta a opět připevníte na původní místo, takže svou pokladničku nemusíte rozbíjet, když budete potřebovat své drobné. Rozměry: 10,5 x 18,5 x 11 cm.

379 Kč

Luckies Cestovní nerezová lahev (500 ml) LUKEXP

Cestovní nerezová lahev (500 ml) se speciální úpravou povrchu s matným černým efektem, kontr...

Cestovní nerezová lahev (500 ml) se speciální úpravou povrchu s matným černým efektem, kontrastním nápisem a bambusovým víčkem s rytým detailem a nerezovými zavíracími kroužky. Rozměry: 19,5 x 7 x 7 cm.

319 Kč

Luckies Osobní mapa světa se stíratelnými políčky LUKCLR

Osobní mapa světa se stíratelnými políčky pro zaznamenávání navštívených koutů světa. ...

Osobní mapa světa se stíratelnými políčky pro zaznamenávání navštívených koutů světa. Mapa je vyrobena z průhledné silné fólie pro efektní vyznačení již navštívených destinací. Dodáváno v praktické tubě. Rozměry mapy: 59,4 x 82,5 x 0,2 cm.

629 Kč

Celkem 6 produktů