Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Louis Cottier Pánské automatické hodinky HF3703C2rBC1

Pánské hodinky s automatickým hodinovým strojkem, pouzdrem z nerezové oceli s růžovozlatým p...

Pánské hodinky s automatickým hodinovým strojkem, pouzdrem z nerezové oceli s růžovozlatým pozlacením o průměru 43 mm a koženým řemínkem v imitaci krokodýlí kůže se zapínáním na kovovou přezku. Ciferník odhalující pohyblivé jádro hodinek je zdobený logem značky, vybavený chronografem a datumovkou a chrání ho minerální tvrzené sklíčko odolné proti poškrábání. Vodotěsnost: 50 m. Denní odchylka: 40 sekund. Dodáváno v originální krabičce.

6499 Kč

Louis Cottier Pánské automatické hodinky HB3630C1BC1

Pánské hodinky s automatickým hodinovým strojkem, pouzdrem z nerezové oceli o průměru 42 mm a...

Pánské hodinky s automatickým hodinovým strojkem, pouzdrem z nerezové oceli o průměru 42 mm a koženým řemínkem v imitaci krokodýlí kůže se zapínáním na kovovou přezku. Ciferník odhalující pohyblivé jádro hodinek je zdobený logem značky, vybavený chronografem a chrání ho minerální tvrzené sklíčko odolné proti poškrábání. Vodotěsnost: 30 m. Hodinový strojek: Automatic Louis Cottier LC 2210. Denní odchylka: 40 sekund. Dodáváno v originální krabičce.

6899 Kč

Louis Cottier Pánské hodinky HB3630C1BM1

Pánské automatické hodinky s tachymetrem z nerezové oceli s kulatým pouzdrem, velikost pouzdra:...

Pánské automatické hodinky s tachymetrem z nerezové oceli s kulatým pouzdrem, velikost pouzdra: 42 mm, vteřinová ručička, luminiscenční indexy, ukazatel data, chronograf. Minerální sklíčko. Řemínek (tah) se skládacím sponovým zapínáním. Kalibr: LC 2210. Přesnost: 80 sec/ den. Dodáváno v dárkové krabičce s logem.

6199 Kč

Celkem 3 produktů