Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

-740 Kč

Šedé puntíkované šaty Lazy Eye Madison

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. S nádechem 50. let, s pocitem uměn...

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. S nádechem 50. let, s pocitem umění na kůži. To vše vám vdechnou tyto jedinečné a neotřelé retro šaty, ve kterých rozzáříte nejen ulice. Typ: dámské šaty s překládaným výstřihem Barva: šedá, bílá Vzor: puntíkovaný Zapínání: zip Kapsy: dvě Podšívka: ne Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pevný, měkký Praní: 30 °C Něco skvělého: zvýrazněný bílý lem překládaného výstřihu Rozměry pro vel. M: šířka pasu - 35 cm délka - 114 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat zhruba pod kolena.

6649 Kč
-740 Kč

Žluté puntíkované šaty Lazy Eye Madison

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. S nádechem 50. let, s pocitem uměn...

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. S nádechem 50. let, s pocitem umění na kůži. To vše vám vdechnou tyto jedinečné a neotřelé retro šaty, ve kterých rozzáříte nejen ulice. Typ: dámské šaty s překládaným výstřihem Barva: žlutá, bílá Vzor: puntíkovaný Zapínání: zip Kapsy: dvě Podšívka: ne Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pevný, měkký Praní: 30 °C Něco skvělého: zvýrazněný bílý lem překládaného výstřihu Rozměry pro vel. M: šířka pasu - 35 cm délka - 114 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat zhruba pod kolena.

6649 Kč
-740 Kč

Červené puntíkované šaty Lazy Eye Nella

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. Co vše vám vdechnou tyto jedinečn...

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. Co vše vám vdechnou tyto jedinečné a neotřelé retro šaty? Nádech 50. let, pocit umění na kůži, pocit štěstí a radosti a v neposlední řadě jiskru. Typ: dámské šaty s krátkým rukávem a rozšířenou áčkovou sukní Barva: červená, bílá Vzor: puntíkovaný Zapínání: zip na boku Kapsy: jedna Podšívka: ne Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pevný, měkký Praní: 30 °C Něco skvělého: zvýrazněné bílé klopy v dekoltu Rozměry pro vel. M: šířka ramen - 38 cm šířka pasu - 38 cm délka - 111 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat zhruba pod kolena.

6649 Kč

Celkem 3 produktů