Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

L'Oréal Professionnel Vlasový sprej pro velmi silnou fixaci L'Oreal Paris Tecni Art Air Fix 39639

Vlasový sprej pro velmi silnou fixaci L´Oreal Paris Tecni Art Air Fix. Pro velmi silnou a dlouhodo...

Vlasový sprej pro velmi silnou fixaci L´Oreal Paris Tecni Art Air Fix. Pro velmi silnou a dlouhodobou fixaci Vašeho účesu. Sprej má stupeň fixace 5, patří mezi spreje s velmi silnou fixací. Rychle zasychá, neslepuje vlasy a je beze zbytku vyčesatelný. Obsahuje UV filtr, který bude Vaše vlasy chránit před slunečním zářením. Obsahuje Hi-Shine Resolution Complex pro zářivý lesk. Použití: Aplikujte na suché, nebo mírně vlhké vlasy. K docílení většího objemu aplikujte ke konečkům. Objem: 200 ml

239 Kč

L'Oréal Professionnel Kondicionér pro barvené vlasy L´Oréal Paris Expert Vitamino Color A-OX Conditioner 52766

Kondicionér L´Oréal Paris Expert Vitamino Color A-OX Conditioner s ochrannými UV filtry dokonale...

Kondicionér L´Oréal Paris Expert Vitamino Color A-OX Conditioner s ochrannými UV filtry dokonale chrání vlasy před slunečním zářením. Bohaté složení vlasy dokonale čistí a odstraňuje veškeré nečistoty. Zároveň chrání barvu vlasů před vymýváním a blednutím. Po použití budou vlasy jemné, hebké a oslnivě lesklé. Použití: Aplikuje na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

279 Kč

L'Oréal Professionnel Kondicionér pro uhlazení nepoddajných vlasů L´Oreal Paris Expert Liss Unlimited Conditioner 36318

Kondicionér pro uhlazení nepoddajných vlasů L´Oreal Paris Expert Liss Unlimited Conditioner. S ...

Kondicionér pro uhlazení nepoddajných vlasů L´Oreal Paris Expert Liss Unlimited Conditioner. S komplexem Keratinoil který je určený pro velmi nepoddajné, kudrnaté a krepaté vlasy. Vlasům dodává extra silný lesk, hebkost, jemnost a zdravý přirozený vzhled. Vaše vlasy budou vyživené, hydratované, ošetřené a zárověň maximálně vyhlazené. Použití: Aplikujte na umyté vlasy, nechte chvíli působit a opláchněte.

269 Kč

L'Oréal Professionnel Vlasová péče pro vyhlazení vlasů L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream 59599

Vlasová péče pro vyhlazení vlasů L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream. Permanentn...

Vlasová péče pro vyhlazení vlasů L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream. Permanentní narovnávač L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream je přípravek, který narovnává vlasy a působí jako uhlazující krém. Bohaté složení dlouhodobě narovnává vlasy a poskytuje jim hloubkovou péči. Použití: Při aplikaci používejte ochranné rukavice. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte kovovou misku. Před aplikací otestujte přípravek na jednom prameni. Nepoužívejte, pokud mate polámané vlasy nebo je pokožka hlavy podrážděná. Přípravek aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Vlasy rozdělte na 4 části. Přípravek nanášejte štětcem (od šíje) po celé délce vlasů, sekci po sekci. Nepoužívejte 2 cm od pokožky hlavy a na vlasy netlačte. Opakované použití: Při opakovaném použití přípravek nanášejte pouze na odrosty. Nepoužívejte 2 cm od pokožky hlavy. Stejným způsobem opakujte aplikaci na zbývající části vlasů, za vlasy netahejte. Poté vlasy uhlaďte prsty nebo bokem ruky, aby jste se ujistili, že ve vlasech je dostatek přípravku a že vlasy jsou stále rovné. Nechte působit 15 minut na nepoddajných a normálních přírodních vlasech při pokojové teplotě. Na citlivých vlasech nechte působit 10 minut. V této době stále uhlazujte vlasy prsty. Doba působení: Doba aplikace musí být započítána do doby působení. Celkový proces trvá 20 minut pro přírodní a nepoddajné vlasy (včetně doby aplikace) a pro citlivé vlasy 15 minut. Nikdy nenechávejte přípravek X-Tenso působit na vlasech déle než 20 minut. Mytí: Po uplynutí doby působení důkladně vlasy opláchněte vlažnou vodou. Kompletně přípravek vymyjte. Při mytí postupujte opatrně, přípravek se nesmí dostat do kontaktu s očima. Poté vlasy prosušte ručníkem. Vlasy neutralizujte neutralizačním mlékem X-Tenso.

499 Kč

L'Oréal Professionnel Ochranný vyživující krém na oslabené vlasy Pro-Keratin Refill Protective Cream 33438

Ochranný vyživující krém na oslabené vlasy L´Oreal Paris Expert Pro-Keratin Refill Protective...

Ochranný vyživující krém na oslabené vlasy L´Oreal Paris Expert Pro-Keratin Refill Protective Cream. Složení podporuje regeneraci vlasů a kompenzuje ztrátu důležitých látek vlasů. Vyhlazuje poškozené vlasy. Obohaceno o Pro-keratin a Incell, pomáhá regenerovat poškozené vlasy a chrání je před vnějšími agresory. Použití: Vmasírujte do šamponem umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte. Objem: 150 ml

319 Kč

Celkem 5 produktů