Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

L'Oréal Paris Rychleschnoucí lak na nehty Manicure 69516

Rychleschnoucí lak na nehty L´Oréal Paris La Manicure. Zanechává intenzivní barvu a přirozen...

Rychleschnoucí lak na nehty L´Oréal Paris La Manicure. Zanechává intenzivní barvu a přirozený lesk. Použití: Aplikujte na barevný lak. Objem: 5 ml

69 Kč

L'Oréal Paris Vlasová pěna pro dokonalé vlny Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 54993

Vlasová pěna pro dokonalé vlny Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen perfektně zvýrazní vlny....

Vlasová pěna pro dokonalé vlny Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen perfektně zvýrazní vlny. Jemná, krémová textura dodá vlasům tvar a zároveň je nezatěžuje. Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů a upravte jako obvykle. Objem: 200 ml.

299 Kč

L'Oréal Paris Vlasová péče pro vyhlazení vlasů 59599

Vlasová péče pro vyhlazení vlasů L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream. Permanentn...

Vlasová péče pro vyhlazení vlasů L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream. Permanentní narovnávač L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream je přípravek, který narovnává vlasy a působí jako uhlazující krém. Bohaté složení dlouhodobě narovnává vlasy a poskytuje jim hloubkovou péči. Použití: Při aplikaci používejte ochranné rukavice. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte kovovou misku. Před aplikací otestujte přípravek na jednom prameni. Nepoužívejte, pokud mate polámané vlasy nebo je pokožka hlavy podrážděná. Přípravek aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Vlasy rozdělte na 4 části. Přípravek nanášejte štětcem (od šíje) po celé délce vlasů, sekci po sekci. Nepoužívejte 2 cm od pokožky hlavy a na vlasy netlačte. Opakované použití: Při opakovaném použití přípravek nanášejte pouze na odrosty. Nepoužívejte 2 cm od pokožky hlavy. Stejným způsobem opakujte aplikaci na zbývající části vlasů, za vlasy netahejte. Poté vlasy uhlaďte prsty nebo bokem ruky, aby jste se ujistili, že ve vlasech je dostatek přípravku a že vlasy jsou stále rovné. Nechte působit 15 minut na nepoddajných a normálních přírodních vlasech při pokojové teplotě. Na citlivých vlasech nechte působit 10 minut. V této době stále uhlazujte vlasy prsty. Doba působení: Doba aplikace musí být započítána do doby působení. Celkový proces trvá 20 minut pro přírodní a nepoddajné vlasy (včetně doby aplikace) a pro citlivé vlasy 15 minut. Nikdy nenechávejte přípravek X-Tenso působit na vlasech déle než 20 minut. Mytí: Po uplynutí doby působení důkladně vlasy opláchněte vlažnou vodou. Kompletně přípravek vymyjte. Při mytí postupujte opatrně, přípravek se nesmí dostat do kontaktu s očima. Poté vlasy prosušte ručníkem. Vlasy neutralizujte neutralizačním mlékem X-Tenso.

499 Kč

Celkem 3 produktů