Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

L'Or by One Sérum+Hydralift 30+50 ml SOHY

Díky kombinaci  dvou hlavních účinných složek, patentované BNF/A  a kyseliny hyaluronové, ...

Díky kombinaci  dvou hlavních účinných složek, patentované BNF/A  a kyseliny hyaluronové, sérum stimuluje buněčnou paměť a urychluje regeneraci kožní tkáně. Kyselina hyaluronová hraje významnou roli při hydrataci a pružnosti pokožky. Je schopna udržet objem vody, který je více než 1000 krát větší, než je jeho vlastní hmotnost. Toto sérum působí účinně proti hluboký vráskám a zlepšuje pevnost. Vaše pleť bude hladká a zářící. Použití: Aplikujte každé ráno nebo večer na čistou pleť - obličej a krk, nebo před použitím Lux One Day, One Night Lux a Hydralift. Nepoužívejte v oblasti kolem očí nebo na očních víčkách.Hydralift je unikátní léčba, speciálně vyvinuta pro suchou až velmi suchou pokožku, která bojuje proti času a počasí.Bohatý na kyselinu hyaluronovou, zajišťuje pleti přirozenou vlhkost a rovnováhu. Chrání pokožku před nepříznivými účinky a předčasným známkám stárnutí. Účinná látka je vyrobena z buničiny Baobabu, která vyhlazuje vrásky a jemné linky.Textura: vyživuje a hydratuje pokožku a zajistí kontinuální, trvalé pohodlí.

1499 Kč

L'Or by One Sada krému na oči a korekčního krému SCSY

Sada očního krému, 15 ml, a korekčního krému, 30 ml, které obnovují pleťové buňky, minima...

Sada očního krému, 15 ml, a korekčního krému, 30 ml, které obnovují pleťové buňky, minimalizují vrásky a jemné linky a zanechávají pleť zářící a vypnutou.

1349 Kč

L'Or by One Hydratační krém a sérum proti celulitidľ HYAP

Krém Hydralift je unikátní léčba, speciálně vyvinuta pro suchou až velmi suchou pokožku, kt...

Krém Hydralift je unikátní léčba, speciálně vyvinuta pro suchou až velmi suchou pokožku, která bojuje proti času a počasí. Krém bohatý na kyselinu hyaluronovou dodává pleti přirozenou vlhkost a rovnováhu. Chrání pokožku před nepříznivými vlivy a předčasným známkám stárnutí. Účinná látka je vyrobena z buničiny Baobabu, která vyhlazuje vrásky a jemné linky. Textura: vyživuje a hydratuje pokožku a zajistí kontinuální, trvalé pohodlí. Použití: Aplikujte na suchou vyčištľnou pleť. Vyhnľte se očnímu okolí. Objem: 50 ml. Zpevňující koncentrát proti celulitidě (120 ml): Ideální péče o tělo. Díky kombinaci dvou silných přírodních látek redukuje celulitidu a pomerančovou kůži. Zpevňuje siluetu a přispívá k pevné a pružné pokožce. Patentovaná přírodní aktivní látka BNF/ I + účinně přispívá k obnovení hustoty kolagenu a zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky.S timuluje mikrocirkulaci, a tím snižuje otoky nohou po celý den. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která obnovuje tkáň a pomáhá k hydrataci pleti. Pružná, hedvábná textura hydratuje pokožku, vsákne do okamžitě a zaschne do 3 minut. Použití: Aplikujte každé ráno krouživými pohyby na čistou pokožku. Pro optimální léčbu je doporučeno přijmout vyváženou stravu. Objem: 120 ml.

1399 Kč

L'Or by One Set péče o pleť a pokožku SCYOAP

Set péče o pleť a pokožku tvoťí čtyťi oblíbené produkty značky L´or by One. Zpevňujíc...

Set péče o pleť a pokožku tvoťí čtyťi oblíbené produkty značky L´or by One. Zpevňující koncentrát proti celulitidě (120 ml): Ideální péče o tělo. Díky kombinaci dvou silných přírodních látek redukuje celulitidu a pomerančovou kůži. Zpevňuje siluetu a přispívá k pevné a pružné pokožce. Patentovaná přírodní aktivní látka BNF/ I + účinně přispívá k obnovení hustoty kolagenu a zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky.S timuluje mikrocirkulaci, a tím snižuje otoky nohou po celý den. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která obnovuje tkáň a pomáhá k hydrataci pleti. Pružná, hedvábná textura hydratuje pokožku, vsákne do okamžitě a zaschne do 3 minut. Použití: Aplikujte každé ráno krouživými pohyby na čistou pokožku. Pro optimální léčbu je doporučeno přijmout vyváženou stravu. Objem: 120 ml. Vyhlazující protivráskové sérum L'Essentiel bojuje proti vráskám a jemným linkám a efektivně obnovuje jas a pevnost vaší pleti. Přírodní patentovaná aktivní složka NB770-C v kombinaci s kyselinou hyaluronovou vyhlazuje pokožku a zachovává ji hydratovanou po dlouhoudobu. Zpomaluje příznaky stárnutí, aktivuje produkci kolagenu a posiluje obranyschopnost pokožky. Objem: 30 ml. Sérum Perfection s vysokou koncentrací účinných látek pomáhá bojovat proti hlubokým vráskám okolo očím a povoleným pokleslým víčkům. Toto sérum má vysokou koncentraci dvou aktivních složek: patentovaný přírodní aktivní omlazující NB770-C viditelně bojuje povolenou kůži tím, že stimuluje syntézu kolagenových vláken. Betai bojuje proti stárnutí a zvyšuje obnovu kožních buněk. Při pravidelném používání toto sérum redukuje tmavé kruhy, vrásky a jemné linky. Objem: 15 ml. Sérum By One velmi intenzivnľ bojuje proti známkám stárnutí, vyhlazuje, projasňuje a hydratuje pleť. Objem: 30 ml.

2899 Kč

L'Or by One Denní a noční sérum Infodermique - 24h Active Face Serum Day & Night IDV

24hodinové aktivní denní a noční sérum, které restrukturalizuje pleť. Tento koncentrát pate...

24hodinové aktivní denní a noční sérum, které restrukturalizuje pleť. Tento koncentrát patentovaných přírodních aktivních látek s nejmodernější technologií okamžitě bojuje proti hlubokým vráskám, jemným linkám a skvrnám, které jsou již na pleti přítomny. Dodává pleti svěží rozzářený vzhled a navrací pevnost tím, že obnovuje kolagenová vlákna. Od první aplikace je tvář restrukturalizováná, zpěvněná, prozářená a svěží. Použití: Aplikujte ráno a večer na suchou čistou pleť po použití tonika a před nanesením krému.

1599 Kč

L'Or by One Set hloubkové protivráskové péče - sérum a krém IDVSC

Set hloubkové protivráskové péče tvoří sérum 24h Active Face Serum Day & Night (30 ml) a...

Set hloubkové protivráskové péče tvoří sérum 24h Active Face Serum Day & Night (30 ml) a krém L'Essentiel (30ml). 1. 24hodinové aktivní denní a noční sérum, které restrukturalizuje pleť. Tento koncentrát patentovaných přírodních aktivních látek s nejmodernější technologií okamžitě bojuje proti hlubokým vráskám, jemným linkám a skvrnám, které jsou již na pleti přítomny. Dodává pleti svěží rozzářený vzhled a navrací pevnost tím, že obnovuje kolagenová vlákna. Od první aplikace je tvář restrukturalizováná, zpěvněná, prozářená a svěží. Použití: Aplikujte ráno a večer na suchou čistou pleť po použití tonika a před nanesením krému. 2. Krém L'Essentiel: kombinace silných účinných látek v tomto jedinečném krému účinně odstraňuje vrásky a jemné linky a zároveň obnovuje jas a pevnost vašeho obličeje. Přírodní patentovaná aktivní přísada NB770-C v kombinaci s kyselinou hyaluronovou okamžitě vyhladí pokožku a zároveň ji dlouhodobě hydratuje. Aplikace L'Essentiel zmírňuje známky stárnutí, aktivuje produkci kolagenu a posiluje obranu pokožky. Použití: naneste na suchou čistou pleť ideálně po použití séra.

1999 Kč

L'Or by One Set hloubkové protivráskové péče na oční okolí a rty IDYSY

Set hloubkové protivráskové péče na oční okolí a rty tvoří sérum 24h Active Eyes Serum D...

Set hloubkové protivráskové péče na oční okolí a rty tvoří sérum 24h Active Eyes Serum Day & Night a sérum Perfection. 1. 24hodinové aktivní denní a noční sérum na oční okolí, které restrukturalizuje pleť očního okolí. Tento koncentrát patentovaných přírodních aktivních látek s nejmodernější technologií okamžitě bojuje proti hlubokým vráskám, jemným linkám a skvrnám, které jsou již na pleti přítomny. Dodává pleti svěží rozzářený vzhled a navrací pevnost očním víčkům tím, že obnovuje kolagenová vlákna. Od první aplikace je tvář restrukturalizováná, zpěvněná, prozářená a svěží. Použití: Aplikujte ráno a večer na suchou čistou pleť očního okolí před nanesením krému. Sérum Perfection zpevňuje oční víčka díky tomu, že obnovuje kolagenová vlákna v pleti. Obnovuje hustotu pleti a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Je možné jej použít i na vyhlazení vrásek rtů. Použití. Aplikujte na suchou čistou pleť.

1649 Kč

L'Or by One Set hydratačního denního krému a séra na oční okolí a rty SYHY

Krém Hydralift je unikátní léčba, speciálně vyvinuta pro suchou až velmi suchou pokožku, kt...

Krém Hydralift je unikátní léčba, speciálně vyvinuta pro suchou až velmi suchou pokožku, která bojuje proti času a počasí. Krém bohatý na kyselinu hyaluronovou dodává pleti přirozenou vlhkost a rovnováhu. Chrání pokožku před nepříznivými vlivy a předčasným známkám stárnutí. Účinná látka je vyrobena z buničiny Baobabu, která vyhlazuje vrásky a jemné linky. Textura: vyživuje a hydratuje pokožku a zajistí kontinuální, trvalé pohodlí. Objem: 50 ml. Sérum na oční okolí a rty Perfection vyhlazuje jemnou pleť očního okolí a dodává jí potřebnou hydrataci, díky čemuž je vyhlazená a projasněná. Objem: 15 ml.

1299 Kč

Celkem 8 produktů