Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Káva / Čaj KeepCup Brew Cinnamon Cork Large Cinnamon

KeepCup Brew Cinnamon Cork Large - skleněná verze je tady, nyní navíc s protiskluzovým proužke...

KeepCup Brew Cinnamon Cork Large - skleněná verze je tady, nyní navíc s protiskluzovým proužkem z přírodního korku! Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý a má poctivý uzávěr, díky kterému se při převrhnutí kelímku jen tak nic nerozlije. Vyroben je z recyklovatelného skla a polypropylenu bez příměsi BPA, takže je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Vhodný do mikrovlnky i do myčky nádobí. Made in Australia. Materiál: recyklovatelné sklo a polypropylen bez BPA, korek. Objem: 454 ml.

599 Kč

Káva / Čaj KeepCup Custard Apple Large Custard Apple

KeepCup Custard Apple Large - designový termohrnek, který si okamžitě zamilujete. Vyhněte se po...

KeepCup Custard Apple Large - designový termohrnek, který si okamžitě zamilujete. Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý, má protiskluzový gumový kroužek a poctivý uzávěr, díky kterému se při převrhnutí kelímku jen tak nic nerozlije. Vyroben je z recyklovatelného polypropylenu bez příměsi BPA, takže je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Vhodný do mikrovlnky i do myčky nádobí. Made in UK. Materiál: recyklovatelný polypropylen bez BPA. Objem: 454 ml.

329 Kč

KeepCup Brew Saffron Cork Large Saffron

KeepCup Brew Saffron Cork Large - skleněná verze je tady, nyní navíc s protiskluzovým proužkem...

KeepCup Brew Saffron Cork Large - skleněná verze je tady, nyní navíc s protiskluzovým proužkem z přírodního korku! Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý a má poctivý uzávěr, díky kterému se při převrhnutí kelímku jen tak nic nerozlije. Vyroben je z recyklovatelného skla a polypropylenu bez příměsi BPA, takže je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Vhodný do mikrovlnky i do myčky nádobí. Made in Australia. Materiál: recyklovatelné sklo a polypropylen bez BPA, korek. Objem: 454 ml.

599 Kč

Designový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup BB8 Original Small

Potřebuje vaše tělo po ránu pro uvedení do řádného chodu šálek lahodného teplého nápoje...

Potřebuje vaše tělo po ránu pro uvedení do řádného chodu šálek lahodného teplého nápoje? A sem tam je nutné tento magický rituál provést až/už za chůze? Dopřejte si ho lidsky a stylově. Nejsme přece roboti. No né? Typ: designový cestovní hrnek Barva: bílá, šedá, oranžová Motiv: BB - 8 Materiál: plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, omyvatelný Údržba: možné mýt v myčce Něco extra: víčko s perfektním těsněním, zcela netoxický a recyklovatelný materiál (neobsahuje BPA/BPS) Rozměry: výška - 10,4 cm průměr - 8 cm obvod - 26 cm objem - 227 ml

499 Kč

Designový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup R2D2 Original Small

Potřebuje vaše tělo po ránu pro uvedení do řádného chodu šálek lahodného teplého nápoje...

Potřebuje vaše tělo po ránu pro uvedení do řádného chodu šálek lahodného teplého nápoje? A sem tam je nutné tento magický rituál provést až/už za chůze? Dopřejte si ho lidsky a stylově. Nejsme přece roboti. No né? Typ: designový cestovní hrnek Barva: bílá, modrá, šedá, černá, červená Motiv: R2D2 Materiál: plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, omyvatelný Údržba: možné mýt v myčce Něco extra: víčko s perfektním těsněním, zcela netoxický a recyklovatelný materiál (neobsahuje BPA/BPS) Rozměry: výška - 10,4 cm průměr - 8 cm obvod - 26 cm objem - 227 ml

499 Kč

Designový cestovní hrnek s motivem Star Wars KeepCup Darth Vader Original Medium

Dopřejte si blahodárně lahodný teplý nápoj kdykoli si zamanete. A kdoví, třeba vám jednou z...

Dopřejte si blahodárně lahodný teplý nápoj kdykoli si zamanete. A kdoví, třeba vám jednou zachrání holý život. A třeba vás vystřelí až do vesmíru. Typ: designový cestovní hrnek Barva: černá, bílá, červená, šedá, modrá Motiv: Darth Vader Materiál: plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, omyvatelný Údržba: možné mýt v myčce Něco extra: víčko s perfektním těsněním, zcela netoxický a recyklovatelný materiál (neobsahuje BPA/BPS) Rozměry: výška - 13 cm průměr - 8 cm obvod - 26 cm objem - 340 ml

539 Kč

KeepCup Star Wars BB8 S (227 ml) BB8

KeepCup x Star Wars BB8 S (227 ml) - originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek. Vyh...

KeepCup x Star Wars BB8 S (227 ml) - originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek. Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý, má protiskluzový gumový kroužek a poctivý uzávěr, díky kterému se při převrhnutí kelímku jen tak nic nerozlije. Vyroben z recyklovatelného a netoxického polypropylenu bez příměsi BPA a BPS, takže je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Made in Australia. Materiál: recyklovatelný polypropylen bez BPA a BPS. Objem: 227 ml.

519 Kč

KeepCup Star Wars R2D2 S (227 ml) R2D2

KeepCup x Star Wars R2D2 S (227 ml) - originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek. Vy...

KeepCup x Star Wars R2D2 S (227 ml) - originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek. Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý, má protiskluzový gumový kroužek a poctivý uzávěr, díky kterému se při převrhnutí kelímku jen tak nic nerozlije. Vyroben z recyklovatelného a netoxického polypropylenu bez příměsi BPA a BPS, takže je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Made in Australia. Materiál: recyklovatelný polypropylen bez BPA a BPS. Objem: 227 ml.

519 Kč

Celkem 8 produktů