Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Péče o boty Jason Markk 8 oz. Repel Pump Spray N/A

Jason Markk 8 oz. Repel Pump Spray - exkluzivní péče o vaše sneakers. Jemná impregnace vytvář...

Jason Markk 8 oz. Repel Pump Spray - exkluzivní péče o vaše sneakers. Jemná impregnace vytvářející trvanlivou, odolnou a prodyšnou bariéru, která účinně odpozuje kapaliny a skvrny. Bezbarvý rozprašovač je založený na vodní bázi a bezpečný pro všechny typy materiálů, jako je semiš, nubuk, kůže, nylon a plátno. Made in USA. Materiál: 2-propanol. Objem: 236 ml.

429 Kč

Péče o boty Jason Markk Premium Shoe Cleaning Brush N/A

Jason Markk Premium Shoe Cleaning Brush - exkluzivní péče o vaše sneakers a dokonalý doplněk k...

Jason Markk Premium Shoe Cleaning Brush - exkluzivní péče o vaše sneakers a dokonalý doplněk k vašemu arzenálu na čistění bot. Prémiový kartáč s ručně vyrobenou rukojetí z ořechového dřeva a s měkkými prasečími štětinami pro čištění jemných a delikátních materiálů, jako je semiš, síťovina, bavlněná vlákna a další. Razítko s logem na rukojeti. Made in USA. Materiál: ořechové dřevo a prasečí štětiny. Rozměry: 10 x 4,5 x 3,5 cm.

349 Kč

Péče o boty Jason Markk Quick Wipes / Box of 30 N/A

Jason Markk Quick Wipes / Box of 30 - exkluzivní péče o vaše sneakers. Dávkovací krabička s ...

Jason Markk Quick Wipes / Box of 30 - exkluzivní péče o vaše sneakers. Dávkovací krabička s čisticími ubrousky, které pomáhají udržet vaše tenisky čisté i na cestách. Díky dvojité struktuře jsou extrémně odolné a mají vynikající čisticí schopnosti. Nedoporučuje se používat na semiš a nubuk. Made in USA. Obsah: 30 ks.

619 Kč

Péče o boty Jason Markk Suede Cleaning Kit N/A

Jason Markk Suede Cleaning Kit - exkluzivní péče o vaše semišové sneakers a dokonalý doplněk...

Jason Markk Suede Cleaning Kit - exkluzivní péče o vaše semišové sneakers a dokonalý doplněk k vašemu arzenálu na čistění bot. Kartáč s ručně vyrobenou rukojetí z bukového dřeva a s měkkými koňskými žíněmi pro čištění jemného semiše plus guma na odstranění nečistot ze semiše, nubuku i mezipodešve. Razítko s logem na rukojeti. Made in USA. Materiál: bukové dřevo, koňské žíně a guma. Rozměry: 9 x 7,5 x 2 cm.

379 Kč

Celkem 4 produktů