Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

-108 Kč

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro mámu

MÁMA. Co bychom bez ní byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ní některé si...

MÁMA. Co bychom bez ní byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ní některé situace byly, jsou a pravděpodobně i budou těžké. Vždycky je ale potřeba myslet na to, že máma je prostě jenom jedna. Ta nejlepší. Ta nejmilejší bytost pod sluncem. Člověk, který dává našemu životu smysl. Naše jistota, naše největší láska, naše podpora. Dejte to své mamince patřičně najevo. Tenhle plakát ji bude pokaždé připomínat, jak moc ji máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu.

251 Kč

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Pomocník do kuchyně

Mějte upečíno v cuku letu. Typ: plakát pomocník do kuchyně Barva: černá, bílá Materiál:...

Mějte upečíno v cuku letu. Typ: plakát pomocník do kuchyně Barva: černá, bílá Materiál: papír Vlastnosti materiálu: matný Rozměry: 40 x 30 cm

359 Kč
-108 Kč

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Úsměv

ÚSMĚV. Úsměv sluší všem. Úsměv nestojí nic, a přesto znamená vše. Úsměv dělá svět ...

ÚSMĚV. Úsměv sluší všem. Úsměv nestojí nic, a přesto znamená vše. Úsměv dělá svět lepším místem pro nás všechny. Jasně, ne vždy je nám do smíchu. Je ale dobré myslet neustále na to, že s úsměvem jde to překonávání životních starostí a strastí mnohem snadněji. A navíc nikdy nevyjde z módy! Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu.

251 Kč

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla naší kočky

Převzala nad vámi vaše milovaná kočička vládu? Nuže, teď už s tím stejně nic neuděláte...

Převzala nad vámi vaše milovaná kočička vládu? Nuže, teď už s tím stejně nic neuděláte. Můžete si tak maximálně povzdechnout a s touto životní skutečností se smířit. Ale hlavně žádné smutky! Vždyť toho vašeho čtyřnohého miláčka stejně milujete. A milovat vždycky budete. Tak si ozdobte zeď tímhle plakátem a dejte tak své domácnosti najevo, že moc dobře víte, komu patří. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu.

359 Kč

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla naší třídy AJ

Přestávky. Houba na tabuli v letu. Svačinové a úkolové výměnné obchody. Legrace. Pošťucho...

Přestávky. Houba na tabuli v letu. Svačinové a úkolové výměnné obchody. Legrace. Pošťuchování. První lásky. První zkoušky. Výlety, ŠVP a lyžáky. Veliká legrace. Ale když se to vezme kolem a kolem, všechno má prostě a jednoduše svá pravidla. Ano, škola také. Což platí ve všech světových jazycích a nikdo na to nemůže nic říct. Typ: barevný plakát Barva: bílá, černá, modrá, červená, žlutá, oranžová, zelená Materiál: papír Vlastnosti materiálu: matný Rozměry: 50 x 40 cm

319 Kč

Celkem 5 produktů