Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Knihy Gestalten A History Of Graphic Design For Rainy Days

Gestalten A History Of Graphic Design For Rainy Days – originální pojetí historie samotného gr...

Gestalten A History Of Graphic Design For Rainy Days – originální pojetí historie samotného grafického designu. Kniha od berlínského eko-nakladatelství Gestalten humornou cestou předává naučná fakta z oblasti umění a grafiky, díky čemuž se během deštivých dnů zabavíte vy i vaše děti. Je libo skromná typografie, dadaismus nebo psychedelické tvary? V knize si každý příjde na své. Kniha je v angličtině a má 224 stran. Rozměry: 21 x 16 x 2,5 cm.

519 Kč

Knihy Gestalten A Poor Collector’s Guide to Buying Great Art

Gestalten A Poor Collector’s Guide to Buying Great Art – rádi byste své obydlí ošperkovali n...

Gestalten A Poor Collector’s Guide to Buying Great Art – rádi byste své obydlí ošperkovali nějakým sběratelským kouskem, ale nevíte, jak na to? Nezoufejte, právě pro vás berlínské eko-nakladatelství Gestalten připravilo průvodce trhem umění. V tomto praktickém rádci najdete tipy a triky, kde a jak vytoužený umělecký kousek koupit, oku zalahodí i pěkné grafické zpracování knihy. Kniha je v angličtině a má 192 stran. Rozměry: 17 x 24 x 1,7 cm.

779 Kč

Knihy Gestalten Africa Rising

Gestalten Africa Rising – přestaňme vnímat Afriku jako výlet do safari parku a zkusme ji vním...

Gestalten Africa Rising – přestaňme vnímat Afriku jako výlet do safari parku a zkusme ji vnímat jako základní esenci všeho. Kniha Africa Rising od berlínského eko-nakladatelství Gestalten představuje černý kontinet jako nekonečnou studnu designové a umělecké inspirace nové doby. Vždyť barvy a vzory s etno nádechem hrají v posledních letech prim v módním průmyslu, architektuře a dokonce i v gastronomii. Anglicky psaná kniha vyzdvihující přednosti Afriky přinese čtenáři vizuální zážitek vzdělávacího charakteru v podobě kvalitního grafického zpracování a originálních fotografií. Rozměry: 24 x 30 x 3,4 cm, 336 stran.

1039 Kč

Knihy Gestalten Amsterdam: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Amsterdam: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a ...

Gestalten Amsterdam: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Berlin: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Berlin: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a oboh...

Gestalten Berlin: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Copenhagen: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Copenhagen: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a...

Gestalten Copenhagen: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Hide and Seek

Gestalten Hide and Seek – útěk z velkoměsta. Tak by se jinými slovy dala nazvat kniha Hide and...

Gestalten Hide and Seek – útěk z velkoměsta. Tak by se jinými slovy dala nazvat kniha Hide and Seek z berlínského eko-nakladatelství Gestalten, která přináší svým čtenářům inovativní nápady na alternativní způsob bydlení. Tento grafický počin v sobě ukrývá designovou inspiraci na obydlí, která v sobě kombinují tradiční architekturu a moderní život. Ať už máte přání žít na horách, v lese nebo u vody a skrýt se tak před hektickým způsobem života, titul Hide and Seek je jasnou volbou. Anglická verze titulu obsahuje kvalitní grafické zpracování a originální fotografie. Rozměry: 24 x 30 x 2,7 cm, 256 stran.

1039 Kč

Knihy Gestalten Los Angeles: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Los Angeles: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí ...

Gestalten Los Angeles: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten LOST iN Barcelona

Gestalten LOST iN Barcelona – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z...

Gestalten LOST iN Barcelona – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z myšlenky, že ani sebelepší mapa nedokáže přiblížit pravou podstatu bytí dané lokality. Pomocí atraktivního zpracování zaútočí brožurky LOST iN na vaše smysly lokální chutí, vůní i rytmy a nechá vás unášet se místní kulturou a uměním. Anglicky psanou brožuru díky rozměrům 21 x 16 x 0,6 cm hravě uskladníte v batohu či tašce a můžete ji tak mít vždy po ruce. Od teď už mapu potřebovat nebudete.

259 Kč

Knihy Gestalten LOST iN Frankfurt

Gestalten LOST iN Frankfurt – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z...

Gestalten LOST iN Frankfurt – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z myšlenky, že ani sebelepší mapa nedokáže přiblížit pravou podstatu bytí dané lokality. Pomocí atraktivního zpracování zaútočí brožurky LOST iN na vaše smysly lokální chutí, vůní i rytmy a nechá vás unášet se místní kulturou a uměním. Anglicky psanou brožuru díky rozměrům 21 x 16 x 0,6 cm hravě uskladníte v batohu či tašce a můžete ji tak mít vždy po ruce. Od teď už mapu potřebovat nebudete.

259 Kč

Knihy Gestalten LOST iN Warsaw

Gestalten LOST iN Warsaw – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z my...

Gestalten LOST iN Warsaw – nebojte se ztratit. Koncept turistického průvodce vycházející z myšlenky, že ani sebelepší mapa nedokáže přiblížit pravou podstatu bytí dané lokality. Pomocí atraktivního zpracování zaútočí brožurky LOST iN na vaše smysly lokální chutí, vůní i rytmy a nechá vás unášet se místní kulturou a uměním. Anglicky psanou brožuru díky rozměrům 21 x 16 x 0,6 cm hravě uskladníte v batohu či tašce a můžete ji tak mít vždy po ruce. Od teď už mapu potřebovat nebudete.

259 Kč

Knihy Gestalten Miami: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Miami: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a oboha...

Gestalten Miami: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten One Year on a Bike

Gestalten One Year On A Bike – jednoho dne se Martijn Doolaard probudil a zjistil, že je cyklisto...

Gestalten One Year On A Bike – jednoho dne se Martijn Doolaard probudil a zjistil, že je cyklistou. A to tělem i duší. Co se stane, když se najednou odprostíte od všech materiálních věcí a problémů, sbalíte krosnu a vydáte se na kole po trase Amsterdam – Singapur? Odpověď naleznete v anglickém titulu One Year on a Bike od berlínského eko-nakladatelství Gestalten. Během toulek vás budou čekat kvalitní grafická zpracování, originální fotografie a autentické zážitky autora díla. Rozměry: 24 x 32 x 3,5 cm, 368 stran.

1039 Kč

Knihy Gestalten Paris: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Paris: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a oboh...

Gestalten Paris: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Rock the Shack

Gestalten Rock the Shack – poprvé v historii lidstva žije více lidí ve městech než v příro...

Gestalten Rock the Shack – poprvé v historii lidstva žije více lidí ve městech než v přírodě, přesto však lidé z měst kolikrát touží po klidném místě, kde by se mohli před hektickým způsobem života schovat. Kniha Rock the Shack od berlínského eko-nakladatelství Gestalten představuje inspiraci, jak si takové klidné místo zařídit. Anglicky psaný svazek 240 stran plný inovativních nápadů ohledně poklidného bydlení obsahuje kvalitní grafické zpracování, originální fotografie a autentické příběhy ze života na samotě u lesa. Rozměry: 24 x 30 x 2,6 cm.

1039 Kč

Knihy Gestalten Rome: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Rome: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a oboha...

Gestalten Rome: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Scandinavia Dreaming

Gestalten Scandinavia Dreaming – nordický design v sobě od nepaměti kombinuje lehkost, funkci, ...

Gestalten Scandinavia Dreaming – nordický design v sobě od nepaměti kombinuje lehkost, funkci, nadčasový styl i eleganci. O tom a mnoho dalším vás přesvědčí nová designerská bible Scandinavia Dreaming z berlínského eko-nakladatelství Gestalten. V anglicky psané knize naleznete svěží insipraci pro váš nový domov nebo se můžete jen tak kochat novodobou architekturou a uměním. Díky kvalitnímu grafickému zpracování a originálním fotografiím ucítíte při prohlížení každé stránky typickou vůni dřeva, ocelový chlad konstrukcí i příjemný dotek vlny. Návrat k přírodě nebyl nikdy jednodušší. Rozměry: 24 x 30 x 3 cm, 288 cm.

1039 Kč

Knihy Gestalten Small Homes, Grand Living

Gestalten Small Homes, Grand Living – inspirativní kniha plná inovativních nápadů, jak do mal...

Gestalten Small Homes, Grand Living – inspirativní kniha plná inovativních nápadů, jak do malého obytného prostoru vměstnat co nejvíce věcí. Praktický rádce od berlínského eko-nakladatelství Gestalten poskytne čtenáři tipy a triky, náhled do útulných domů a bytečků a díky originálním fotografiím i vizuální zážitek. Kniha je v angličtině a má 256 stran. Rozměry: 21 x 26 x 2,6 cm.

1039 Kč

Knihy Gestalten Stockholm: The Monocle Travel Guide Series

Gestalten Stockholm: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a ...

Gestalten Stockholm: The Monocle Travel Guide Series – tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce uvořili sérii turistických průvodců, ve kterých jsou čtivou formou prezentovány rady a tipy pro dané lokality. Od běžných průvodců má Monocle Travel Guide jistou bezkonkurenční výhodu – ze svého pobytu vždy vytěžíte maximum bez ohledu na jeho délku trvání, takže i čekání na autobus může být nejlepším momentem celé dovolené. Dozvíte se v ní o místním životě, umění, jak si vychutnat architektonické památky bez davu lidí, kde nejlíp složit hlavu nebo kde je nejbližší nonstop večerka a co v ní rozhodně nekupovat. Pro každé město je přiložen i slovník místního slangu, takže budete vždy v obraze, ať už se vydáte kamkoliv. Kniha psaná v angličtině nabízí přehledný atraktivní design, praktické rozměry 14 x 22 x 1,3 cm umožní mít průvodce vždy při sobě. Bon Voyage!

389 Kč

Knihy Gestalten Surf Odyssey

Gestalten Surf Odyssey – vydejme se za hranici klišé slunečné pláže a sličných svalovců s...

Gestalten Surf Odyssey – vydejme se za hranici klišé slunečné pláže a sličných svalovců s prknem pod nohami. Surf Odyssey od berlínského eko-nakladatelství Gestalten nabízí unikátní pohled na surfařskou komunitu, na jejich kulturu a styl, kterým proplouvají životem. Adrenalinové surfování ve sněžných podmínkách, nebezpečné sjíždění afrických končin nebo osvobozující atmoféra Bali, to vše a mnohem víc vás bude čekat v této graficky zpracované bibli každého surfaře. Kniha je v angličtině a má 320 stran. Rozměry: 24 x 30 x 3 cm.

1039 Kč

Knihy Gestalten Surf Shacks

Gestalten Surf Shacks – znáte to, písečná pláž, slunečné počasí, perfektní vlny a slič...

Gestalten Surf Shacks – znáte to, písečná pláž, slunečné počasí, perfektní vlny a sliční surfaři oslňující plážové publikum. Napadlo vás ale někdy, jak asi takoví surfaři běžně žijí a bydlí? Odpověď na tuto otázku přináší inspirativní kniha Surf Shacks z berlínského eko-nakladatelství Gestalten. Najdete v ní plno fotografií zachycujících život plážových bohémů, seznámíte se s historií prvního prkna a nahlédnete třeba i do obydlí, které bylo dříve plně pojizdným autobusem hromadné dopravy. Kniha je v angličtině a má 288 stran. Rozměry: 24 x 28 x 3,3 cm.

1039 Kč

Knihy Gestalten The Hinterland

Gestalten The Hinterland – útěk z velkoměsta a každodenních starostí, soužití s přírodou...

Gestalten The Hinterland – útěk z velkoměsta a každodenních starostí, soužití s přírodou. Takový je koncept knižního počinu The Hinterland od berlínského eko-nakladatelství Gestalten. Nechte se inspirovat lidmi, kteří se navrátili ke kořenům a postavili si obydlí splývající s okolní krajinou. Anglicky psaný svazek plný inovativních nápadů ohledně poklidného bydlení obsahuje kvalitní grafické zpracování, originální fotografie a autentické příběhy ze života na samotě u lesa. Rozměry: 24 x 30 x 3 cm, 288 stran.

1039 Kč

Knihy Gestalten The Monocle Guide to Better Living

Gestalten The Monocle Guide To Better Living - tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení ...

Gestalten The Monocle Guide To Better Living - tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce utvořili almanach lepšího žití. Kniha čtivou a zábavnou formou prezentuje nejnovější tipy a triky, jak vést šťastnější a spokojenější život, které město má nejvyšší životní úroveň, kdo dělá nejlepší kávu, které poutní místo vyplaví do žil nejvyšší dávku endorfinů nebo která práce opravdu baví. Anglicky psaný svazek 400 stran obsahuje kvalitní grafické zpracování, originální fotografie i ilustrace a stane se vaší mantrou na nové cestě životem. Rozměry: 20 x 26,5 x 3 cm.

1169 Kč

Knihy Gestalten The Monocle Guide to Good Business

Gestalten The Monocle Guide To Good Business - tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení ...

Gestalten The Monocle Guide To Good Business - tvůrčí hodnoty, předání znalostí a obohacení života čtenáře – to jsou hlavní cíle, které pojí berlínské eko-nakladatelství Gestalten a londýnský magazín Monocle. Společně pro své příznivce utvořili almanach, který poslouží začínajícím podnikatelům i vůdcům světových impérií. Kniha čtivou a zábavnou formou prezentuje nejnovější tipy a triky, jak začít a úspešně vést business a již založeným firmám dodá nové nápady a inspiraci. Anglicky psaný svazek 300 stran obsahuje kvalitní grafické zpracování, originální fotografie i ilustrace a stane se vaší novou obchodní mantrou. Rozměry: 20 x 26,5 x 3 cm.

1169 Kč

Celkem 34 produktů