Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Country Candle Vosk - Pečené jablko SUPEBA-70467

Country Candle Vosk - Pečené jablko (Baked Apple). Hmotnost: 60 g. Rozpustný vosk do aromalampy. ...

Country Candle Vosk - Pečené jablko (Baked Apple). Hmotnost: 60 g. Rozpustný vosk do aromalampy. Vosk se dá rozdělit na 6 částí. Doba hoření cca. 60 hodin.

149 Kč

Country Candle Vonný difuzér - Horský vánek  NORDCHMB-74076

Vonný difuzér - Horský vánek (Mountain Breeze). Vonný difuzér s ratanovými tyčinkami značky...

Vonný difuzér - Horský vánek (Mountain Breeze). Vonný difuzér s ratanovými tyčinkami značky Country Candle v nádherném designu. Dodáváno v krásné dárkové krabičce. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 týdnů, intenzitu vůně si upravíte dle množství tyčinek v difuzéru., Nová kolekce Norský šarm je ideálním doplňkem pro váš domov na podzimní a zimní období. Kolekce s krásnými jasnými barvami a designem inspirovaným folklórem je jedinečným dárkem a unikátní dekorací. Slaďte si difuzér, svíčku ve skle a svíčku v plechu. V nabídce jsou vůně a barvy v mnoha variantách, které vytvoří krásnou a originální dekoraci do vašeho bytu či kanceláře. Čerstvá vůně pomerančů a bergamotu s kořeněnou směsí zázvoru, skořice a kardamomu s květinovým aroma růží je jemně doplněno vůní jasmínu s nádechem cedru, pačuli, jantaru, vanilky a santalového dřeva.

529 Kč

Country Candle Svíčka v plechu - Šumivé víno a koření  NORDCHSPSP-74151

Svíčka v plechu - Šumivé víno a koření (Sparkling Spice). Vonná svíčka v plechu značky Co...

Svíčka v plechu - Šumivé víno a koření (Sparkling Spice). Vonná svíčka v plechu značky Country Candle v nádherném designu. Doba hoření: 30 hodin. Nová kolekce Norský šarm je ideálním doplňkem pro váš domov na podzimní a zimní období. Kolekce s krásnými jasnými barvami a designem inspirovaným folklórem je jedinečným dárkem a unikátní dekorací. Slaďte si difuzér, svíčku ve skle a svíčku v plechu. V nabídce jsou vůně a barvy v mnoha variantách, které vytvoří krásnou a originální dekoraci do vašeho bytu či kanceláře. Vůně "Sparkling Spice" je šumivá kořeněná vůně připomínající šumivé víno, pomeranče, mandarinky, jablka, hřebíček a skořici. Přimícháno bylo aroma cedrového dřeva, mošusu a vanilky.

299 Kč

Celkem 3 produktů