Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Batoh Alexmonhart Primus Black

Alexmonhart Primus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monhartov...

Alexmonhart Primus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monhartové, která v současnosti představuje svou třetí generaci batohů, kladoucí ještě větší důraz na eleganci a praktičnost. Černá lakovaná kůže reflektuje její osobitost - tvrdohlavost, risk, smysl pro detail, studium filmových věd i pracovní zkušenosti z Freshlabels. Ruční výroba v srdci Evropy, precizní zpracování a kvalitní materiály či komponenty dovezené z Itálie v kombinaci s nadčasovostí, minimalismem a multifunkčností je něco, co vám nedá spát. Díky sportovně elegantnímu stylu se hodí pro každou příležitost, na zádech nebo v ruce udělá stejnou parádu. Model Primus je nepromokavý a díky odejímatelným popruhům a koženému řemínku s patentkem si můžete vybrat ze dvou variant nošení. V hlavní kapse se stahováním na šňůrku přihrádka na 13" notebook a tři menší kapsičky, vepředu i vzadu kapsa na dvoucestný zip s koženými poutky. Na přední straně vyražené logo ALEXMONHART. Vyrobeno v ČR. Materiál: 100% polyester a komponenty z kvalitní italské kůže, podšívka 100% bavlna. Rozměry: 33 x 47 cm, messenger 33 x 22 cm.

7550 Kč

Batoh Alexmonhart Urbanus Black

Alexmonhart Urbanus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monharto...

Alexmonhart Urbanus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monhartové, která v současnosti představuje svou třetí generaci batohů, kladoucí ještě větší důraz na eleganci a praktičnost. Černá lakovaná kůže reflektuje její osobitost - tvrdohlavost, risk, smysl pro detail, studium filmových věd i pracovní zkušenosti z Freshlabels. Ruční výroba v srdci Evropy, precizní zpracování a kvalitní materiály či komponenty dovezené z Itálie v kombinaci s nadčasovostí, minimalismem a multifunkčností je něco, co vám nedá spát. Díky sportovně elegantnímu stylu se hodí pro každou příležitost, na zádech nebo v ruce udělá stejnou parádu. Model Urbanus je nepromokavý a díky odejímatelným popruhům a koženému řemínku s patentkem si můžete vybrat ze dvou variant nošení. V hlavní kapse se stahováním na šňůrku přihrádka na 13" notebook a tři menší kapsičky, vepředu i vzadu kapsa na dvoucestný zip s koženými poutky. Na lakovaném lemu vyražené logo ALEXMONHART. Vyrobeno v ČR. Materiál: 100% polyester a komponenty z kvalitní italské kůže, podšívka 100% bavlna. Rozměry: 33 x 46 cm, messenger 33 x 20 cm.

3930 Kč

Batoh Alexmonhart Magnus Black

Alexmonhart Magnus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monhartov...

Alexmonhart Magnus - čerstvý luxus ze zbrusu nové kolekce české designérky Alexandry Monhartové, která v současnosti představuje svou třetí generaci batohů, kladoucí ještě větší důraz na eleganci a praktičnost. Černá lakovaná kůže reflektuje její osobitost - tvrdohlavost, risk, smysl pro detail, studium filmových věd i pracovní zkušenosti z Freshlabels. Ruční výroba v srdci Evropy, precizní zpracování a kvalitní materiály či komponenty dovezené z Itálie v kombinaci s nadčasovostí, minimalismem a multifunkčností je něco, co vám nedá spát. Díky sportovně elegantnímu stylu se hodí pro každou příležitost, na zádech nebo v ruce udělá stejnou parádu. Model Magnus je nepromokavý a díky odejímatelným popruhům a koženému řemínku s patentkem si můžete vybrat ze dvou variant nošení. V hlavní kapse se zapínáním na dvoucestný zip přihrádka na 15" notebook a tři menší kapsičky na zip, vepředu i vzadu kapsa na dvoucestný zip s koženými poutky a jako bonus odejímatelný kožený popruh pro nošení přes rameno. Na přední straně vyražené logo ALEXMONHART. Vyrobeno v ČR. Materiál: 100% polyester a komponenty z kvalitní italské kůže, podšívka 100% bavlna. Rozměry: 57 x 35 x 5 cm, messenger 35 x 23 x 5 cm.

9990 Kč

Celkem 3 produktů