Seřadit podle Novinek | Oblíbenosti| Ceny

Papírnictví Adónde Clothes

Adónde Clothes - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu fran...

Adónde Clothes - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! Odolný a biologicky rozložitelný pytel na váš nepořádek, který odteďka dostane řád a disciplínu, je vyrobený ze silného dvouvrstvého papíru ve spolupráci s osobami s různými formami postižení. Made in Germany. Materiál: silný dvouvrstvý papír. Rozměry: 55 x 84 cm.

239 Kč

Papírnictví Adónde Dot

Adónde Dot - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouz...

Adónde Dot - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! Odolný a biologicky rozložitelný pytel na váš nepořádek, který odteďka dostane řád a disciplínu, je vyrobený ze silného dvouvrstvého papíru ve spolupráci s osobami s různými formami postižení. Made in Germany. Materiál: silný dvouvrstvý papír. Rozměry: 55 x 84 cm.

239 Kč

Papírnictví Adónde Kolor Paper Bag Holder Black

Adónde Kolor Paper Bag Holder - držák na váš nový designový, opakovatelně použitelný papí...

Adónde Kolor Paper Bag Holder - držák na váš nový designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! S jeho kámošem pytlem dostane váš nepořádek řád a disciplínu. Je to prostě držák! Made in Germany. Materiál: kovová konstrukce barvená technikou práškového lakování. Rozměry: 56 x 36 x 27 cm.

1050 Kč

Papírnictví Adónde Paper

Adónde Paper - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu franco...

Adónde Paper - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! Odolný a biologicky rozložitelný pytel na váš nepořádek, který odteďka dostane řád a disciplínu, je vyrobený ze silného dvouvrstvého papíru ve spolupráci s osobami s různými formami postižení. Made in Germany. Materiál: silný dvouvrstvý papír. Rozměry: 55 x 84 cm.

239 Kč

Papírnictví Adónde Stuff

Adónde Stuff - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu franco...

Adónde Stuff - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! Odolný a biologicky rozložitelný pytel na váš nepořádek, který odteďka dostane řád a disciplínu, je vyrobený ze silného dvouvrstvého papíru ve spolupráci s osobami s různými formami postižení. Made in Germany. Materiál: silný dvouvrstvý papír. Rozměry: 55 x 84 cm.

239 Kč

Papírnictví Adónde Toys

Adónde Toys - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francou...

Adónde Toys - designový, opakovatelně použitelný papírový pytel, vyrobený v Německu francouzskou firmou se španělským názvem. Máte v tom bordel? Už nebudete mít! Odolný a biologicky rozložitelný pytel na váš nepořádek, který odteďka dostane řád a disciplínu, je vyrobený ze silného dvouvrstvého papíru ve spolupráci s osobami s různými formami postižení. Made in Germany. Materiál: silný dvouvrstvý papír. Rozměry: 55 x 84 cm.

239 Kč

Celkem 6 produktů