Magazín

Aktuální trendy z módy.

Vylaďte se k legínám

Vylaďte se k legínám

Legíny patří k nejpohodlnějším a nejuniverzálnějším kouskům oblečení. Zároveň ale k nejošemetnějším, protože mnohdy odhalují více, než bychom chtěli. Proto se jim některé z nás obloukem vyhýbají, jiné si je zase neumí vynachválit. S čím a jak je tedy nosit, aby se staly našimi přítelkyněmi?

Přečíst

Jak si vybrat lodičky na ples? Poradíme vám

Jak si vybrat lodičky na ples? Poradíme vám

Plesová sezóna klepe na dveře a vy už jistě máte starost, jaké plesové botky si letos koupíte. Naštěstí si ale nemusíte tolik lámat hlavu s výběrem, protože jsme pro vás vybrali několik párů tanečních bot, kterým nebudete moct odolat. Navíc vás v nich nebudou bolet nohy ani po protancovaném večeru. Naše lodičky se hodí jak k dlouhým, tak krátkým šatům a sukním a jakémukoliv barevně zvolenému outfitu, jelikož jsme se soustředili na praktické barvy. A abyste opravdu zazářila, poradíme vám, jak si vybrat opravdu ty nejslušivější lodičky, díky nimž se vaše nohy opticky zeštíhlí a zkrásní.

Přečíst

Polobotky sluší i vám, přesvědčte se

Polobotky sluší i vám, přesvědčte se

Polobotky patří mezi multifunkční obuv, kterou lze využít při mnoha příležitostech. Zachrání vás, když nebudete vědět, co si obout na nečekanou schůzku, doplní váš pracovní i elegantní outfit a nenechají vás nikdy ve štychu, když je budete potřebovat. Zrovna tak je může nazout na procházku po městě nebo do lesa. Jsou to zkrátka univerzální společnice do nepohody, s nimiž se budete cítit volná a sama sebou, protože kromě své variability nabízí i nevídané pohodlí. A ten kdo si myslí, že mu nesluší, toho z omylu vyvede následující článek.

Přečíst

Prestižní značka Guess představuje nové kabelky

Prestižní značka Guess představuje nové kabelky

Kabelky Guess patří k nejvyhledávanějším na světě. Spojují totiž nadčasovost a originalitu, což je v dnešní době velice výhodné. Není však Guess jako Guess. V České Republice totiž můžete narazit i na značky Guess Jeans nebo Guess Footwear, které se prezentují jako velmi prestižní brandy na úrovni, jež můžete sehnat pouze ve vybraných buticích, ačkoliv v zahraničí jsou určeny pro střední třídu. Jak tedy sáhnout po pravém originálu? Přečtěte si náš článek a dozvíte se víc.

Přečíst

10 šperků, které musíte mít!

10 šperků, které musíte mít!

Ať už je jaro, léto, podzim nebo zima za každého ročního období i počasí jsou stálým ženským doplňkem šperky. I šperky ale podléhají určitým módním trendům, a právě proto jsme pro vás připravili přehled deseti exkluzivních šperků, které váš outfit doladí k dokonalosti.

Přečíst

Kožené kabelky: Jaký je jejich původ?

Kožené kabelky: Jaký je jejich původ?

Každá žena vlastní alespoň jednu kabelku. To dokazuje, jaký je pro nás neocenitelný doplněk. Kabelky dokonce celosvětově patří mezi nejoblíbenější kousky doplňující dámský šatník. Pro někoho znamenají víc než kvalitní hodinky nebo boty, a to je co říci, protože obecně si my ženy na obuv velice potrpíme. Především pak na boty na podpatku. K těm nejluxusnějším kabelkám řadíme kabelky kožené, a právě proto se jimi budeme v následujícím článku zabývat.

Přečíst

Lodičky Tamaris: Plesová obuv, která nezklame

Lodičky Tamaris: Plesová obuv, která nezklame

Plesová sezóna se kvapem blíží a s ní i protancované večery. Bojíte se puchýřů a bolavých nohou jako čert kříže? Dámská plesová obuv od značky Tamaris vás zachrání před bolestí, i když se rozhodnete strávit celý večer na jehlových podpatkách. Jak je to možné? To si povíme v následujícím článku.

Přečíst

Bláznivá móda Desigual

Bláznivá móda Desigual

Líbí se vám, když ve městě potkáte někoho v hezky barevně sladěném oblečení, ale říkáte si, že vám by to neslušelo? Zaručeně se mýlíte. Existují i jiné barvy než černá a bílá, které by jistě lichotily vaší postavě. Musíte si jen dodat trochu odvahy a přestat se bát neobyčejných barevných variací. Začít můžete například tím, že svůj obvyklý outfit ozvláštníte barevnou kabelkou nebo jinými doplňky. Vždyť oblékání celý život do těch samých barev musí být nuda. Takže pokud už toho máte dost, a chcete nechat svůj šatník prostoupit barvami, určitě svoji pozornost zaměřte na španělskou značku Desigual vyznačující se pestrými kousky oblečení.

Přečíst