Romantička či drsňačka? Kožená bunda z vás udělá toho, kým chcete být

Aktuální trendy z módy.

Romantička či drsňačka? Kožená bunda z vás udělá toho, kým chcete být

G

Jaro visí ve vzduchu a my se opět těšíme na shledání se svou oblíbenou koženou bundičkou! Je mnoho důvodů, proč se na ní těšíme, tím hlavním je ale možnost vyzkoušet si být někým jiným. Díky ní totiž můžeme konečně odhodit společenský status romantičky a věčně hodné holky a vyrazit ven jako pravé drsňačky!

Jak nosit koženou bundu?

O černé kožené bundě platí to samé jako o malých černých z Paříže – lze ji nosit kdykoliv, kamkoliv a ke všemu. Snadno z ní vždy vykouzlíte přitažlivý a svěží outfit. Nejnovější trendy ale velí, kombinovat ji se zdánlivě opačnými a neslučitelnými kousky. Například s romantickými, lehkými a éterickým květovanými šatičkami na ramínka a teniskami, se skládanou sukní, širokými kalhotami nebo společenskými dlouhými šaty. Dámský křivák vypadá skvěle i s pánskými kalhotami, které v nás vyvolají ten správný pocit nesouměrnosti a nevídanosti. Tímto způsobem můžete oživit i svůj osvědčený business look, protože kožená bunda zrovna tak dobře ladí s elegantní košilí.

Pro začátečníky jsou tyto pravidla užitečná, ale je jasné, že některé z nás touží po větší extravaganci. Inspiraci proto hledejte na každém kroku a kombinujte koženou bundu, s čím vás jen napadne. Vždy si svůj nový outfit v zrcadle pořádně prohlédněte a realisticky ohodnoťte. Určitě přijdete na několik dalších variací.

Pokud ale máte ráda opravdové extrémy a žhavé sexy outfity. Zkuste styl celebrit: Koženou biker bundu a pod ní místo halenky pouze krajkované spodní prádlo nebo kraťoučký top. Další luxusní styl vytvoříte společně se zvířecími vzory, v nichž rozhodně zaujmete nebo pomocí vrstvení.

Inspirovat se také můžete naším výběrem těch nejlepších outfitů:

http://www.elle.cz/galerie/25-duvodu-proc-se-zase-tesime-na-kozenou-bundu/1

1799 Kč
1349 Kč
1469 Kč
1449 Kč
5029 Kč
4269 Kč
Nelíbí se vám žádné? Přejděte si na další kožená bunda

5029 Kč
4269 Kč
1369 Kč
4269 Kč
4069 Kč
4069 Kč
Nelíbí se vám žádné? Přejděte si na další dámská kožená bunda