Nečekejte s květinovými vzory na léto. Noste je už teď!

Aktuální trendy z módy.

Nečekejte s květinovými vzory na léto. Noste je už teď!

G

Květinový potisk si každý okamžitě spojí s letními dny zalitými sluncem a ve spojení s lehkými šatičkami. Je to ale velká škoda, že se je jindy neodvážíme nosit. Protože květované motivy jsou krásné i v zimě či na jaře. Módní návrháři si toho samozřejmě všimli a začínají nás v jarních kolekcích burcovat k odvaze. Obchodní domy zaplavily květinové vzory v tlumených a pastelových barvách, které se letošní jarní sezónu stanou opravdu velkým hitem!

Barevné a pestré vzory květin již nemusí patřit pouze k teplým měsícům. Důkazem toho jsou jarní kolekce různých módních značek, které nechají rozkvést váš šatník i teď z jara. A že se květy budou objevovat opravdu na každém kroku, tím si můžete být jistá! Květinový potisk pokryje halenky, kalhoty, saka, šaty i kabelky. Květované budou dokonce tenisky a legíny.

 Černé kalhoty s květinovým potiskem Brave Soul Jeanie

Černé kalhoty s květinovým potiskem Brave Soul Jeanie - 366

Květované kalhoty s vyšším pasem Detail >>

 Černé květované šaty s páskem Dorothy Perkins

Černé květované šaty s páskem Dorothy Perkins - 839

Šaty s květinovým vzorem a volnější sukní Detail >>

Květů se nemusíte bát

Ačkoliv se květinové motivy budou objevovat téměř na všech položkách, které v obchodě uvidíte, nemusíte se jich obávat. Samozřejmě můžete narazit na výraznější květinové potisky, ale nosit se budou zejména ty v tlumenějších a střídmějších barvách. Například bordové květy na tmavě modrém podkladu, světlé potisky na šedém základu, červené a růžové květy na černé. Kromě toho se skvěle kombinují. Stačí jen jeden květovaný prvek a zbytek oblečení můžete zvolit jednobarevné. Květinové vzory jsou navíc ideální k odpoutání pozornosti od rizikových partií. Takže pokud máte například široké boky, zvolte květinovou halenku a černé kalhoty. Tím dosáhnete skvělého zeštíhlujícího efektu!

 Černá dámská prošívaná bunda s potiskem květů Tom Joule Florian

Černá dámská prošívaná bunda s potiskem květů Tom Joule Florian - 3239

Černá bunda s květinovým vzorem Detail >>

 Modrá květovaná sukně Closet

Modrá květovaná sukně Closet - 2339

Květovaná sukně do pasu Detail >>

 Černé přiléhavé šaty se vzorem květin AX Paris

Černé přiléhavé šaty se vzorem květin AX Paris - 1039

Elegantní květované šaty s délkou ke kolenům Detail >>

 Černé květované kimono Vero Moda Super Easy

Černé květované kimono Vero Moda Super Easy - 789

Kimono s nápaditým potiskem květin Detail >>

V jarním a letním období si však nejvíce oblíbíte květované šaty, které z vás udělají dokonalou romantičku. Pokud ale nechcete působit příliš něžně, můžete šaty s květinovým potiskem doplnit koženým křivákem a doladit se do stylu odvážné díky z velkoměsta! Zde se také můžete inspirovat naším setem: