Náramky, které mají styl a uvidí je každý

Aktuální trendy z módy.

Náramky, které mají styl a uvidí je každý

G

Šperky patří k nedocenitelným módním doplňkům, protože i ten nejjednodušší, leč důmyslný šperk dokáže vylepšit každý outfit. A pokud investujete do doplňků kvalitních, můžete nakupovat oblečení za přijatelnější ceny. Nikdo si toho nevšimne. Kvalitní šperk totiž tvoří pravý základ, který pozvedne váš model na vyšší úroveň. My jsme se v tomto článku zaměřili především na výběr nápaditých náramků, jež na první pohled zaujmou a dozdobí váš osobní styl.

Zrozeno ve Francii: Minimalistický náramek

Po dlouhé vládě masivních náhrdelníků s velkými kameny a korálky, do módy přišly minimalistické šperky. Ty se staly ve Francii hitem již před sedmi lety, u nás si našly své místo až dnes. V současné době jsou běžně k dostání v mnoha variantách, typech provedení i v různé kvalitě. Zakoupit můžete dokonce sadu několika takových náramků za bezva cenu, což se určitě vyplatí. V běžné konfekci minimalistické náramky seženete samozřejmě v horší kvalitě, ale za dostupnější ceny. U soukromých výrobců si zase připlatíte za originál, díky kterému ale zaručeně vystoupíte z davu. Ať už se ale rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nezapomeňte na to, za jakým účelem byly minimalistické náramky vyrobeny – mají být zdánlivě nenápadné. Proto je, pokud můžete, nekombinujete s jinými výraznějšími náramky a nechte vyniknout pouze jejich jednoduchost, jemnost a čistotu. Maximálně je přidejte na zápěstí k hodinkám.

 Náramek ve stříbrné barvě Vero Moda Cecilia

Náramek ve stříbrné barvě Vero Moda Cecilia - 239

Dvojitý minimalistický náramek Detail >>

Náramné náramky s přívěsky

V poslední době byly u nás obrovským trendem náramky Pandora. Zdá se ale, že už tento hit trochu upadá a střídá ho jiný, dostupnější. Náramky s přívěsky od různých výrobců jsou totiž stejně originální, krásné a nápadité. Pokud jde ale o kvalitu, tak o té se můžeme pouze dohadovat. Záleží totiž na tom, kde náramek pořídíte. Faktem ale zůstává, že náramky s přívěsky se z našich šperkovnic jen tak nevytrácí. Možná je to proto, že se skvěle hodí jak k elegantnímu, tak i sportovnímu stylu, takže je může nosit vlastně každý. My si ale myslíme, že to je proto, že každý přívěsek na náramku může vyjadřovat něco jiného. Že přívěsek může o svém nositeli něco prozrazovat a dávat to najevo svému okolí. Navíc je zábava jednotlivé přívěsky vybírat.

 Morellato Dámský náramek JU16

Morellato Dámský náramek JU16 - 879

Ocelový náramek s přívěsky Detail >>

 Morellato Dámský náramek KP17

Morellato Dámský náramek KP17 - 1179

Stříbrný náramek s přívěskem do tvaru labutě Detail >>

 Morellato Dámský náramek KQ05

Morellato Dámský náramek KQ05 - 1179

Náramek s umělou perlou Detail >>

 Morellato Dámský náramek OX13

Morellato Dámský náramek OX13 - 1099

Krásný náramek s přívěsky Detail >>

Třpytivé kamínky a krystaly Swarovski

Lesklé náramky s broušenými kamínky patří zaručeně k těm nejoblíbenějším. Na první pohled totiž vyzařují luxus, kvalitu a eleganci. Jedinou jejich nevýhodou je to, že se úplně nehodí pro každodenní nošení, ale zejména pro večerní akce, kdy kamínky krásně odrážejí světlo reflektorů a mění barvy. Krystaly Swarovski navíc představují opravdovou záruku kvality, o kterou ale samozřejmě musíte pečovat. Třpytivé náramky jsou samy o sobě poměrně hodně nápadné a výrazné, noste je proto se střídmějším oblečením a jednoduchých náušnicím. Tím dosáhnete harmonického vzhledu.