Máte blízko k unisex módě? Pak nesmíte přehlédnout boty Converse

Aktuální trendy z módy.

Máte blízko k unisex módě? Pak nesmíte přehlédnout boty Converse

G
Ten, kdo rád nosí tenisky, si jistě potrpí na celosvětově známé značce Converse. Absolutní výhodou je, že jsou tvořené zcela neutrálně, takže je mohou nosit jak holky, tak kluci. Vyrábí se v nejrůznějších barvách, takže je opravdu z čeho vybírat. Obavy, že jste udělala při jejich koupi špatnou volbu, vás ale nemusí vůbec trápit. Tyto boty totiž nikdy nejdou z módy.
 
Nosit Converse boty je opravdu snadné. Hodí se ke každému ležérnějšímu outfitu. Okouzlujícího vzhledu dosáhnete kombinací conversek s úzkými džíny nebo legíny. Tenisky Converse se dokonce hodí i k sukni nebo bílým košilovým šatům. V následujícím článku jsme pro vás vybrali několik párů těchto bot, které stojí za všimnutí.
 

Červené converse boty

Neodolatelné červené tenisky Converse s černým lemováním si zamilujete již na první pohled. Tahle veselá barva k nim neodmyslitelně patří a dělá z nich nevšední obuv. Pokud se ráda odíváte do punk stylu, tak jste zajisté narazila na tu správnou volbu.
 
 Converse - Tenisky Chuck Taylor All Star

Converse - Tenisky Chuck Taylor All Star - 1599

Červené tenisky Converse Detail >>
 
 Červené unisex tenisky Converse Chuck Taylor All Star

Červené unisex tenisky Converse Chuck Taylor All Star - 1150

Unisex tenisky converse chuck taylor all star Detail >>

Černé tenisky Converse

Černé conversky se od červených liší pouhou barvou, a přesto vyjadřují úplně jiný styl. I tyto samozřejmě můžete pořídit v unisex provedení, což znamená, že je můžete pořídit jak sobě, tak svému partnerovi. K dostání jsou ve velikostech 36 až 46 a společně je budete mít ještě raději. Proč si proto nezpříjemnit procházku v pohodlných botách s odolnou podrážkou. A ten kdo si potrpí na kvalitě a značce, jistě Converse boty ocení. Oproti laciné obuvi vydrží několik let, takže se do nich rozhodně vyplatí investovat.
 
 

Nestárnoucí bílá barva

Bílé Converse boty jsou nepochybně klasikou. Kdo si je nezkusil nezažil, jak silné mají v sobě kouzlo. Tenisky Converse jsou doplněné červeným a černým proužkem, takže nepůsobí vůbec obyčejně. Na jaro a léto jsou nejideálnější, protože si je díky pěknému počasí téměř neumažete. Kdybyste si je chtěla ještě o něco více vylepšit, neváhejte si pořídit tkaničky v barvě jednoho z proužků. Bude to veselejší a zajímavější. Zkrátka buďte trendy za každé situace.
 
 
 Converse bílé boty Chuck Taylor Optical White

Converse bílé boty Chuck Taylor Optical White - 1790

Tenisky Converse v bílé barvě Detail >>