Výpis článků pro Na zimu

Aktuální trendy z módy.

Bundy nebo kabáty pro zahřátí

Bundy nebo kabáty pro zahřátí

Základním kusem oblečení v zimním období je zaručeně kabát nebo bunda. Bez nich byste totiž zimu, a především tu letošní, nepřečkala ve zdraví.  Zamýšlíte se ale někdy nad tím, zda to, co nosíte je skutečně moderní a trendy? Protože to, co vidíte za výkladní skříní svého oblíbeného obchodu, nemusí bezpodmínečně znamenat, že je navrženo podle nejnovějších stylů. Podívejme se tedy na současné trendy z přehlídkového mola, které nezruinují vaši peněženku!

Přečíst

Barevné kozačky jsou originál

Barevné kozačky jsou originál

Všichni svoji pozornost směřují ke kozačkám v černé barvě, ale co kozačky barevné, jedinečné a kreativní? Takové už se nenosí? Právě, že nosí! Jen většina lidí skončila u koupi bot v neutrální barvě, které se hodí ke všemu a žádné jiné boty pro radost si nepořídila. Když se ale podíváte do módních časopisů a prohlédnete si aktuální trendy na internetu, zjistíte, že kozačky v červené či modré nejsou náhoda.

Přečíst

Svetry s rolákem: Oblečte je do chladných dnů

Svetry s rolákem: Oblečte je do chladných dnů

Je nejvyšší čas zachumlat se do hřejivého roláku! Svetry s rolákem patří k největší klasice, která byla v posledních letech dosti opomíjená. V současné době se ale opět vrací do módy a hledají si cestu do našich šatních skříní. Takový svetr byste ale rozhodně neměla opomíjet hned z několika důvodů. Zaprvé vám v něm bude neskutečně příjemně, zadruhé jej můžete lehce kombinovat a začlenit do svého šatníku a zatřetí budete oblečená podle nejnovější módy. Pokud potřebujete poradit, jak svetr s rolákem nosit a kde ho koupit, určitě čtěte dál, protože jsme si pro vás přichystali hned několik drahocenných tipů!

Přečíst

Stylové zimní doplňky, které vám nesmí chybět

Stylové zimní doplňky, které vám nesmí chybět

Přemýšlíte nad tím, jak ještě víc vyšperkovat svůj outfit tak, aby byl naprosto dokonalý? Seskupili jsme pro vás hned několik módních doplňků, které vám v podzimním a zimním období nesmí chybět.

Přečíst

Holínky: Ideální boty do deště a sněhu

Holínky: Ideální boty do deště a sněhu

S blížícím se podzimem se blíží deštivé a sychravé počasí, které na ulicích vytvoří překážky z kaluží a bláta. Takové nepříznivé vlivy vydrží jen málokteré boty. Jestliže chcete být připravená a udržet své nohy v suchu, měla byste svůj botník rozšířit alespoň o jedny dámské holínky. Říkáte si, že takové nevzhledné boty přece nemůžete nosit po městě? Tak to jste na omylu. Dnešní holínky hrají barvami a nejrůznějšími vzory. Jsou vtipné, okázalé a praktické. Jen se sama podívejte!

Přečíst

Hledáte doplňky na zimu? Buďte originální a vyberte si jeden z těchto 20

Hledáte doplňky na zimu? Buďte originální a vyberte si jeden z těchto 20

Připravte svůj šatník na zimu a žádný rozmar počasí vás nepřekvapí. Netěšíte se na období mrazů, sněhu, náledí a břečky? S vhodně zvoleným oblečením a doplňky ho přečkáte bez úhony a možná vás zimní móda začne dokonce bavit. Zapomeňte na nudu a šeď, je přeci tolik možností! Proti vlezlé zimě se dá bojovat funkčně i stylově zároveň, od hlavy až k patě.

Přečíst